tył bębny brak hamulców

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Postprzez Adam20 » 25 maja 2010, o 23:24

Wbij te kliny do tego stopnia że dasz rade założyć w miarę swobodnie bęben czasami pomaga.
Avatar użytkownika
Adam20
Czytacz
 
Posty: 83
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 21:39
Lokalizacja: Wodzisław Śl

 

Postprzez raf.sie » 28 maja 2010, o 08:02

wczoraj robiłem to samo w innym golfie.wymiana szczek linek + łożyska i cylinderki. i się wkurzyłem :cisza: wyjeżdżam hamuje a tu wszystko dęba staje.wszystkie 4 kola :cenzura: nawet na szosie.ręczny tak samo tylko dotknąć i koła stoją.jedyne czym się rożni ten golf od mojego to ten nie ma tego korektora siły hamowania. wszystko tak samo robiłem i u mnie na nic a tu pięknie ładnie :przestraszony: :przestraszony: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:
co za ......... naród
raf.sie
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 14:10
Lokalizacja: somewhere

Postprzez Bacaga^^ » 28 maja 2010, o 09:37

raf.sie napisał(a):wczoraj robiłem to samo w innym golfie.wymiana szczek linek + łożyska i cylinderki. i się wkurzyłem :cisza: wyjeżdżam hamuje a tu wszystko dęba staje.wszystkie 4 kola :cenzura: nawet na szosie.ręczny tak samo tylko dotknąć i koła stoją.jedyne czym się rożni ten golf od mojego to ten nie ma tego korektora siły hamowania. wszystko tak samo robiłem i u mnie na nic a tu pięknie ładnie :przestraszony: :przestraszony: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Czyli opłaca się wywalić ten kolektor :?: Bo mi zaczął lać płynem i nie wiem czy kupować lepiej nowy czy wstawić trujnik. :wstyd:
Avatar użytkownika
Bacaga^^
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 20 sty 2009, o 17:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez raf.sie » 28 maja 2010, o 09:48

Bacaga^^ napisał(a):Czyli opłaca się wywalić ten kolektor :?:


jeśli go wywalisz to może być tak że tył będzie ci brał mocniej i szybciej jak przód a to jest lipa

[ Dodano: 2010-06-01, 15:12 ]
założyłem nowe bębny i dalej to samo.nożnym coś hamuje ale ręczny nic.linki do końca naciągnięte.samo regulatory słychać było ze po wciśnięciu hamulca pykały czyli się ustawiły.i to chyba poszły do oporu bo dobrze było ich słychać. wiec co to jest na nic?? czy szczeki mogą być nie takie za małe jakieś czy coś??czy co jeszcze innego??
co za ......... naród
raf.sie
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 14:10
Lokalizacja: somewhere

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości