Grzeje się i gotuje !

Wszystko o układzie chłodzenia.

Moderator: Moderator

Postprzez pietrasiak2 » 24 cze 2014, o 09:57

Przede wszystkim tak bezpiecznik wentylatora chłodnicy to Nr 13 licząc od lewej strony łatwo sprawdzić bo jest z klaksonem. Pomijając to jeśli przy 0o 100 stopniach nie chodzi wentylator to jest podejrzenie tak jak wyżej koledzy napisali czujnika (termo-włącznika wentylatora chłodnicy) lub silnika wiatraka.
jak podniosłeś maskę tak jak piszesz i nie widziałeś nie słyszałeś wiatraka. to znaczy że nie chodzi. :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

 

Postprzez Czarny725 » 26 cze 2014, o 21:34

Koledzy a w którym miejscu jest ten termo włącznik wentylatora chłodnicy bo ja mam podobny problem :-| , przy 100 nie załącza wentylatora. na krótko sprawdzałem 1 i 2 w wentylatorze chodzi :-> bezpiecznik też ok :-D
Świat się wali w głowie się kręci wsiadasz w GOLFA a on pędzi...
Avatar użytkownika
Czarny725
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 17:16
Lokalizacja: Niedoradz

Postprzez MiroGti » 26 cze 2014, o 22:42

Czarny725 napisał(a):Koledzy a w którym miejscu jest ten termo włącznik wentylatora chłodnicy

Stojąc przed autem to po prawej (czyli strona kierowcy) gdzieś w połowie chłodnicy zobaczysz kostkę na 3 kable , czujnik jest na klucz 32 ;-)
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ chłodzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości