TUNING

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

Postprzez SotoM » 4 lip 2008, o 14:28

Nyan napisał(a):
Cysiu_NS napisał(a):Poco zmieniac auto ? mozesz zrobic swapa silnika na silnik 1.8 ze skrzynia kupisz po nieduzych pieniadzach kolo 1200zl za sprawny silnik ze skrzynia najlepsze rozwiazanie oczywiscie mozesz poszukac tanszego silnika ta cena byla przykladowa jaka wolaja u mnie na szrotach za sprawny.

tanio;]

jak robic swapa to juz na cos pozadnego,, np 1,8t od audi algo vw ostatnio patrzylem na allegro silnik praktycznie nowka kompletny ,, skrzynia,, wiazki,, komputer,,, i inne badziewia,, przebieg cos okolo 40 tys,, cena 6 tys O_o

taaa i drugie tyle temu kto ma to zrobic. myslisz ze tak instalacje i to wszystko przerzucisz tak hop siup...??troche zabawy jest przy tym. to musi robic ktoś bardzo kumaty w takie klocki.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

 

Postprzez Nyan » 4 lip 2008, o 22:08

SotoM napisał(a):
Nyan napisał(a):
Cysiu_NS napisał(a):Poco zmieniac auto ? mozesz zrobic swapa silnika na silnik 1.8 ze skrzynia kupisz po nieduzych pieniadzach kolo 1200zl za sprawny silnik ze skrzynia najlepsze rozwiazanie oczywiscie mozesz poszukac tanszego silnika ta cena byla przykladowa jaka wolaja u mnie na szrotach za sprawny.

tanio;]

jak robic swapa to juz na cos pozadnego,, np 1,8t od audi algo vw ostatnio patrzylem na allegro silnik praktycznie nowka kompletny ,, skrzynia,, wiazki,, komputer,,, i inne badziewia,, przebieg cos okolo 40 tys,, cena 6 tys O_o

taaa i drugie tyle temu kto ma to zrobic. myslisz ze tak instalacje i to wszystko przerzucisz tak hop siup...??troche zabawy jest przy tym. to musi robic ktoś bardzo kumaty w takie klocki.

akurat mam firme lakiernicza w warszatacie na 6 stanowisk 450 m2,, i jak nie mam roboty,, to troche sie nap[atrze,,,, nie ma problemu z takimi rzeczami;] plug and play;p
Nyan
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 20:05
Lokalizacja: Łódź

Postprzez leopard » 4 lip 2008, o 22:25

Nyan napisał(a):akurat mam firme lakiernicza w warszatacie na 6 stanowisk 450 m2,, i jak nie mam roboty,, to troche sie nap[atrze,,,, nie ma problemu z takimi rzeczami;] plug and play;p


moim skromnym zdaniem ... sprzedaj to i zasyc 2.0 w ABF'ie lub 1,9 w AFN'nie - w zaleznosci czym wolisz jezdzic PB/ON ...

BTW - jedyny silnik benzynowy w MK III ktory po modzie jezdzi to ABF z ostrymi walkami
Avatar użytkownika
leopard
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Matioo1 » 5 lip 2008, o 22:20

witam wszystkich myslalem nad tym wszystkim i powiedzcie mi jedna rzecz moj golfik jest z 96 roku ma szyberdach , wspomaganie , klime przejechane 88 tysiecy daje słowo nie cofany licznik wymienione teraz były amortyzatory wszystkie pasek od wspomagania , rolka napinajaca ,rozrząd,uszczelaka pod pokrywa klawiatury,nowe klocki dodam sprezyny sportowe <teraz jest na alumkach orginalnych VW z oponami continental ktore pochodza jeszcze z 2 lata> dodam jeszcze komplet zimówek na stalowych felgach a i jest zapasowka takze nowa na alumie takiej jak teraz sa zalozone,wizualnie ok zeri rdzy,z przodu gril bez znaczka ,brewki i to chyba wszystko. ile bym mogl za niego dostac??? pomozcie jak sprobowac go sprzedac...i za ile???samochod jest wspaniały nic nie jest zepsute wraz sam do jazdy tylko to przyspieszenie nie dla mnie...i po tym co mi powiedzieliscie wydaje mi sie ze bedzie go dobrze sprzedc.... POMOCUY...
Matioo1
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 16:55
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Postprzez SotoM » 5 lip 2008, o 23:14

Matioo1, a popatrz na allegro po ile cos takiego chodzi i ustal swoja cene. żebysmy go jeszcze mogli tu zobaczyc tak jest ciezko stwierdzic...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości