A co sądzicie o tym???

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

A co sądzicie o tym???

Postprzez czepi » 30 gru 2007, o 20:47

Jak w temacie... ja jestem sceptycznie nastawiony do tego rodzaju zabawek
http://www.allegro.pl/item287185036__mo ... tmg08.html
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

A co sądzicie o tym???

 

Postprzez Imper » 30 gru 2007, o 21:42

albo ja jestem taki glupi albo to jedna wielka sciema... dziwne bo ja nie potrafie zrozumiec co to gowno moze pomoc niby jak ma zmodyfikowac paliwo i dodac mu oktanow przypuscmy jak tankujemy syf to nic na to nie poradzimy jednynie to chyba mozna go oczyscic ale po to jest chyba filtr paliwowy... jesli ktos wie to niech mi wytlumaczy na jakiej zasadzie to dziala bo nie czaje :-| ja jestem sceptycznie nastawiony do takich bajerkow i do calego allegro bo jak dla mnie to banada zlodzieji i naciagaczy wiadomo sa i uczciwi sprzedawcy ale i znajda sie szuje :-?
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez K@mil » 30 gru 2007, o 22:03

Akurat dzis w TVN TURBO w programie Turbo Kamera mowili o Tuningu silniczków i byla tez ta zabaweczka co podales do niej link

Jutro tez jest ten program o 17:00 ale nie wiem czy bedzie ten sam odcinek, ale to musisz juz sam zobaczyc :) :-)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez czepi » 30 gru 2007, o 22:04

właśnie napisałem tego posta w nadziei że ktoś mi wytłumaczy jak to działa i w jaki sposób ma to niby podnieść moc....

[ Dodano: 2007-12-30, 21:06 ]
może Kamil napisz co mówili o tym... ja nie mam niestety TVN Turbo więc raczej tego nie zobacze... jeśli czegoś się dowiedziałeś to napisz prosze...
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez Imper » 30 gru 2007, o 22:42

ja takze prosze bo ciekawosc mnie zrzera strasznie... bo jak na razie to nie potrafie sobie tego logicznie wytlumaczyc
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 30 gru 2007, o 23:03

dziala cos jak magnetyzery, mialem magnetyzer i nic to nie dalo wydalem tylko 150zl, mysle ze to dziala podobnie
opolanin
 

Postprzez Imper » 30 gru 2007, o 23:11

a jak dzialaja magnetyzery??? ja slyszlaem ze cos takiego jest ale czy dziala i jak dziala to nie wiem... nie wierze w allegro i super wynalazki jakie mozna tam kupic bo to i tak kupa gowna! :-x
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 30 gru 2007, o 23:20

magnetyzery,ja kupilem i jedno wielkie gowno
http://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetyzer ... chodowe%29
opolanin
 

Postprzez Imper » 30 gru 2007, o 23:25

no tak tylko ze super technologia allegro nadaje sie do kibla i ja wiem o tym od dawna ze to jest jedna wielka kupa gowna kazda nowosc zwlaszcza w branzy motoryzacyjnej neguje allegro i bede robil to zawsze bo oszusci nidgy nie znikna... :-x :-x :-x :-x :-x
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 30 gru 2007, o 23:28

popieram i pozdrawiam, mi mial palic w zimie na dotyk i mialem na pelnym baku przejechac pol polski he he
opolanin
 

Postprzez Imper » 1 sty 2008, o 22:44

opolanin mial racje co do tego gowienka... mozna to kupic roniez normalnie w internecie na stronach sklepow tuningowych... a to informacje ktore skopiowlaem z jedej z tych stron: Głównym wyróżnikiem, (choć nie jedynym) rozwiązań tej serii jest natężenie pola magnetycznego DZIAŁAJĄCE NA PALIWO (nie często podawane teoretyczne parametry zastosowanych magnesów, które nijak mają się do wartości pola działającego na paliwo). W Df-ach wartość ta jest nawet kilkadziesiąt razy większa niż w rozwiązaniach I generacji, czyli nakładkowych). Nie należy tego parametru lekceważyć - ma podstawowe znacznie dla skutecznego działania.
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 2 sty 2008, o 00:07

dzieki, osobiscie przestrzegam przed kupowaniem takich rzeczy szczegolnie na allegro
opolanin
 

Następna strona

- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość