Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Postprzez prezesik » 30 sty 2012, o 11:06

Koledzy czaro i haem1 pogadajcie sobie na GG lub PW a nie na forum publicznym :cisza:
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

 

Postprzez czaro » 30 sty 2012, o 11:08

prezesik25, ja jak towar mi wrócił i zanim założyłem ten temat to wielokrotnie i telefonicznie i przez gg próbowałem z nim gadać ale bez rezultatów. Stąd moje wypowiedzi w temacie.
Avatar użytkownika
czaro
Members
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 17 lis 2009, o 16:37
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez PiJey88 » 30 sty 2012, o 15:22

Panowie, myślę że sprawa jest jasna, są pewne niedogadania, w związku z czym użytkownik haem1 ma od dziś zakaz wystawiania przedmiotów na sprzedaż w dziale GIEŁDA

Temat zamknięty :!:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez jaroGTI3 » 8 mar 2012, o 00:05

witam serdecznie
mam pewien klopot a mianowicie z kolega luzugo http://www.golf3.pl/luzugo,u,17536.htm
u ktorego kupilem (przelalem pieniazki mu) odme, obrysowki (swiatla do jasty dziennej), kierunki z blendami
blendy kierunki doszly i obrysowki a odma nie (w zasadzie tylko mi zalezalo na odmie)
paczka dlugo szla ok 2tyg. i podejrzewam ze by dluzej szla albo i wogule moze by nie doszla ale dzwonilem i pisalem na pw duzo i podejrzewam ze moje natrentstwo wygralo i przyslal mi paczke ale nie kompletna bez odmy ktora ponoc byla wyslana ponad 2tyg temu
i jak sie pytam czy wyslal odme to mowil ze wyslal
zazadalem zeby mi wyslal na meila dowod wyslania i poszedl na poczte
dzwonilem do niego i powiedzial ze pojdzie na poczte i sie dowie co z paczka do wczoraj do 16
jak dzwonilem do niego po 16 i dzis to nie odbiera telefonu i nie odpisuje na pw


co robic?? isc na policje czy co??
pozdraVWiam
jaroGTI3
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 02:05
Lokalizacja: sopot

Postprzez Karol B. » 19 mar 2012, o 23:24

A ja mam problem z kolegą Carlito81 :kwasny: --> http://www.golf3.pl/topics20/oszust-na- ... t42630.htm
jaroGTI3, z luzugo też miałem problem... Mówił że towar w świetnym stanie, ogólnie igła, ori, a okazało się że ledwo się trzyma kupy i do tego zamiennik badziewnej jakości :zly:
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez jaroGTI3 » 20 mar 2012, o 22:22

ja na kolesia luzugo wnosze sprawe bo mam jego dane
bo juz bylem na policji
tylko teraz musze doniesc papiery i zobaczymy jak to sie dalej potoczy

a tobie (Karol B.) luzugo wszystko wyslal


ps. Karol B. tez jezdże na BSK :) tylko ze mieszkam w sopocie ;)
jaroGTI3
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 lis 2011, o 02:05
Lokalizacja: sopot

Postprzez BartheZz_3 » 22 mar 2012, o 22:56

A zeby nie bylo ze wszyscy tu chca kantowac, to napisze ze z kolega wrubson ubilem dobry interes a tez nie jest jakims tam pionierem OT i wogole :-P
Zalezy od podejscia i prawdziwego celu :-P
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Karol B. » 23 mar 2012, o 22:59

jaroGTI3 napisał(a):a tobie (Karol B.) luzugo wszystko wyslal


Wysłał, ale co mi z tego skoro to się nie nadaje do założenia... :-/ Przysłał mi bez użytkowy grat :zly:


jaroGTI3 napisał(a):ps. Karol B. tez jezdże na BSK tylko ze mieszkam w sopocie


A kto od nas? Ty, auto, czy Wy? :-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez Joker » 8 maja 2012, o 16:40

przestrzegam przed przemko2211, kupilem od niego lampy h1 mialy byc dwie hella w stanie igla, jest jedna hella druga tyc przy tym hella jest pokryta na odbłśnikach jakimś grzybem czy czymś, a ty jest ok. pisałem na pw ale milczy chłopak. Pozostaje mi tylko dokupić jedną lampe, a tamtą mu odesłać za pobraniem czy coś :zakrecony: mocno się wkurzyłem, nie wiem czy tylko mi wysłał taki towar :suchy:
Joker
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 12 lip 2011, o 10:23
Lokalizacja: z domu;)

Postprzez Gofer » 16 maja 2012, o 08:56

Joker napisał(a):przestrzegam przed przemko2211


Ja od w/w kolegi niedoczekałem się towaru wartego całe ... 20 zyla .
Mimo obecności na forum PW nieodebrana .
Avatar użytkownika
Gofer
Gaduła
 
Posty: 607
Dołączył(a): 4 lut 2009, o 08:50
Lokalizacja: EL ... LX

Ostrzeżenie przed użytkownikiem Halabalaha

Postprzez damiano01459 » 27 wrz 2012, o 17:35

Witam. Ostrzegam wszystkich przed tym użytkownikiem. Konkretnie chodzi o użytkownika, który wcześniej był tu znany pod innym nickiem: haem1 i, który dalej prowadzi swój proceder.
Niestety tamten temat jest już zamknięty więc postanowiłem założyć nowy.
Po krótce opisze moją sprawę, dziś wiem, że za bardzo mu zaufałem i to był błąd, ale cóż czasu nie cofnę, natomiast może nikt więcej nie zostanie przez niego oszukany, naciągnięty... Kupił on ode mnie zestaw xenon, może kupił to nieodpowiednie słowo. Napisał, że bierze, wymieniliśmy się danymi, ja podałem nr. konta on dane do wysyłki. Na następny dzień tj. 09.09.12 poprosił o dodatkowe zdjęcia, ja je mu wysłałem, nie odpisał już nic. Miałem w tym czasie innych kupców i pytałem haema czy na pewno bierze. 11.09.12 odpisał, że już przelał pieniądze. Myślę, ok. Wysłałem paczkę 14.09, ale jak się okazało później niestety pieniędzy na koncie nie było. Pisałem do niego wiadomosc, odpisał, że pieniądze mu się cofnęły na konto i prosił abym mu podał jeszcze raz dane bo może jakiś błąd itp.. , oczywiście wysłałem ponownie dane. Sprawdzałem konto i pieniędzy nie było. W międzyczasie paczka już do haema dotarła. Pisałem ponownie, odpisał, że nie miał czasu wysałac bo siedział z córką itp.. i wyśle jutro na 101%. Na drugi dzień tj. 20.09.12 wysłał mi pw z wiadomością, że pieniądze wysłał ok.10 rano i będą u mnie na następny dzień. Pieniędzy do tej pory nie mam. Kontakt się urwał, na tablica.pl sprzedaje jednak kilka przedmiotów, posługując się nr. z portalu zadzwoniłem do niego. Twierdzi, że pomyliłem nr., że on zestawu nie posiada, że dopiero zamierza sobie kupic xenon i najważniejsze to w ogóle się przedstawił za kogoś innego w trakcie rozmowy!
Tak to mniej więcej wygląda.
Ostatnio edytowano 8 gru 2012, o 18:00 przez damiano01459, łącznie edytowano 2 razy
damiano01459
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 sty 2010, o 14:59
Lokalizacja: Zwoleń

Postprzez pietrasiak2 » 27 wrz 2012, o 18:19

Rozumiem Twoje rozgoryczenie , tak to mogłeś wysłać za pobraniem . Teraz tylko czekać na kasę i finito . Ale słusznie ,że napisałeś , tępić takich ludzi należy . :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość