Zderzaki

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Imper » 30 gru 2007, o 19:41

ja mam 1.6 AEE wielopunkt 95/96 ale nie wiem co to?? czy cl czy gl... 2x airbag elektryka pelna alusy vw 14 biale zegary regulacja fotela kierowcy domykanie szyb kluczykiem centralny zamek imobilazjer w kluczyku wspomaganie i to chyba na tyle brak mi tylko klimy;/
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

 

Postprzez czepi » 30 gru 2007, o 19:52

wygląda mi to na wersje GL... POZDRO
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez bemo24 » 31 gru 2007, o 17:48

"biedne" wersje maja całe czarne matowe (CL, GL)
wersje bogatrze (GT, GTI, VR6, TDI, GTD) mają malowane pod kolor auta i czarny pasek na górze pod grilem


ja ma cl i nie jest wcale tak jak napisałeś "biedna" wesja.a co do zderzaków to mam tak samo pomalowane co w tych niby "bogatszych" wiec biedna czy bogada to rozne wesje wychodziły w biednej wersji bedziesz mial zderzaki pod kolor auta a w tej bogatej nie.bo widzialem tez i takie....wiecz mozna powiedziec ze wychodzily rozne wersje........... pozdrawiam .............Szczęśliwego Nowego Roku :hyhy:
bemo24
 

Postprzez PiJey88 » 31 gru 2007, o 18:16

jak ktoś dopłacił to i klime w CL miał :]
pozatym większość właścicieli malowało zderzaki ;]
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Imper » 31 gru 2007, o 18:28

ja nie wiem jak wy mozecie oceniac po tym czy auto jest biedne czy bogate. te oznaczenia raczej tycza sie silnikow a nie wyposazenia kazdy mogl sobie idywidualnie dobrac... mozna miec biednego gti i zajebistego gl wiec nie czaje niektorych;/ tak na marginesie to wysztkiego najlepszego :P:P wysztkim
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez PiJey88 » 31 gru 2007, o 18:43

ImperfectCell, np GT to nie oznaczenie silnika tylko wyposazenia, no nie wiem czym sie moze różnić wg Ciebie 1.8 90KM GL od 1.8 90KM GT, silniki te same, tylko inne wyposazenie, np GT ma seryjdzie nizsze zawieszenie (chyba coś koło 2 cm), listwy na błotnikach i progi, dzielone lampy H1+H1, kubełki (nie zawsze), i białe zegary (tez nie zawsze)
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Imper » 7 sty 2008, o 00:30

no tylko ze tak naprawde to te oznaczenia nie mowia nam zbyt wiele o wyposazeniu bo ja mam niby 1.6 gl no i sa te zderzaki w kolorze nadwozia(niby ta biedna wersja tylko nie weim czy wysztkie mialy alusy vw pelna elektryke dwie poduszki domykanie szyb imo centralny wspomganie skorzana galke szyber elektryczny biale zegary itp.) fabrycznie tak samo w tych niby lepszych wersjach moga byc nie malowane zderzaki to wszystko przede wysztkim zalezalo od zyczen klienta no a co do tych oznaczen no to byy jakies poszczegolne elemnety ktore charakteryzowaly jakas tan edycje golfa i z pewnoscia nie byly to malowane zderzaki :-D
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez PiJey88 » 7 sty 2008, o 20:56

ImperfectCell napisał(a):no tylko ze tak naprawde to te oznaczenia nie mowia nam zbyt wiele o wyposazeniu bo ja mam niby 1.6 gl no i sa te zderzaki w kolorze nadwozia(niby ta biedna wersja tylko nie weim czy wysztkie mialy alusy vw pelna elektryke dwie poduszki domykanie szyb imo centralny wspomganie skorzana galke szyber elektryczny biale zegary itp.) fabrycznie tak samo w tych niby lepszych wersjach moga byc nie malowane zderzaki to wszystko przede wysztkim zalezalo od zyczen klienta no a co do tych oznaczen no to byy jakies poszczegolne elemnety ktore charakteryzowaly jakas tan edycje golfa i z pewnoscia nie byly to malowane zderzaki

Dokładnie tak, zgadzam się, ale GT i GTI miały malowane zdeerzaki a inne miały tylko po dopłacie , o to mi cały czas chodziło :-P
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez gerfild023 » 19 sty 2008, o 00:03

Avatar użytkownika
gerfild023
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 lis 2007, o 23:03
Lokalizacja: Olszyna

Postprzez Imper » 19 sty 2008, o 16:30

mi sie podoba ale nie wiem jak to wyglada w realu poza tym takie zdjecie z fhotoshopa to wiecie jak mozna poprwaic hehe
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości