Lampy przód

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez chomik » 28 maja 2013, o 06:44

to dlaczemu w nowych autach nie stosuje sie luster tylko soczewki ??? jeszcze nie znam seryjnego ksenonu na soczewce ktory jest gorszy od lustra z normalna zarowka :)
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez SALWA » 28 maja 2013, o 07:03

chomik napisał(a):to dlaczemu w nowych autach nie stosuje sie luster tylko soczewki ??? jeszcze nie znam seryjnego ksenonu na soczewce ktory jest gorszy od lustra z normalna zarowka :)


dlatego uważam że soczewka wbudowana w H1 będzie świeciła dobrze...a przy okazji będę miał lampy których za wiele nie ma ;)
Do jazdy jest auto...do głupawek moto... mój Gofer
http://www.golf3.pl/topics2/mkiii-aaz-b ... t58393.htm
Avatar użytkownika
SALWA
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Opik » 28 maja 2013, o 11:36

chomik, moze dlatego ze swiatlo z palnika ksenonowego ma troche inne wlasciwosci i inaczej sie zachpwuje niz konwencjonalna zarowka wloknowa wspolpracujaca z odblysnikiem
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pajda150 » 28 maja 2013, o 12:34

CHOMIK ja nie twierdze ze jest gorsze, ksenon w soczewce wychodzacy z fabryki jest lepszy niz zwykła lampa. Dlaczego montuja soczewki w nowych autach... dlaczego montowali awaryjne 2.5 tdi w vagach dlaczego niektore naprawy w silnikach saa kłopotliwe a powinny byc tanie i proste a jednak zrobiła to fabryka? BO nie zawsze fabryka robi dobrze, idzie z duchem czasu ze soczewka itd ale jednak przypatrz sie w dzien albo wieczorem jak mija CIe fiat bravo nowy lub jakis inny plastikowy wynalazek z tymi soczewkami, prawie tego nie widac :P nie ma sie co kłocic każdy ma inne zdanie i o tym sie nie powinno dyskutowac. Ktoś kto kupi sobie projektory i da 400 zł bedzie zachwalał bo przeciez nie powie ze swieca zle, ja sobie kupiłem i powiem ofen, słąbo na nich widac :)
Avatar użytkownika
pajda150
Badacz tematu
 
Posty: 328
Dołączył(a): 22 lis 2010, o 20:29
Lokalizacja: Zebrzydowice

Postprzez BartheZz_3 » 28 maja 2013, o 12:57

Opik napisał(a):chomik, moze dlatego ze swiatlo z palnika ksenonowego ma troche inne wlasciwosci i inaczej sie zachpwuje niz konwencjonalna zarowka wloknowa wspolpracujaca z odblysnikiem

Jeden trzeźwy :roll:
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron