lambo door w golfie III

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez DrSzpila » 15 sie 2008, o 10:53

puczek napisał(a):nie było drzwi sie nie domykały i cała konstrukcja była mało stabilna wiec powróciłem do serii :-/
Mogłes kupić LSD i byłoby git :P

Nie wygasł dopóki nie dostał kłódki, a Ty i ja, to my ci dwaj archeolodzy <lol2>

Ale wyobraźcie sobie, Golfika w stylu DUB (american rap style) tzn. wielkie chromowe felgi 17 cali, chromowe dodatki, ale ze smakiem i bez przesady, czarna perła po polerce, ciemne szyby, ksenony 10K, lampy tył Ciemne z białymi cofania i czerwonymi kierunkami, obniżony o -85mm, środek zadbana seria, wypasiona wysokiego wyposażenia, basowy pomruk, pod maską potężna moc, a w bagażniku kryje się potęga basu, W nim piękna jakaś sławna amerykanka, a do tego Lambo Doors i to na ulicach MIAMI !! !! :-o :-o :-o
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

 

Postprzez puczek » 16 sie 2008, o 00:38

Drpiorko napisał(a):le wyobraźcie sobie, Golfika w stylu DUB (american rap style) tzn. wielkie chromowe felgi 17 cali,

jedną z podstawowych zasad stylu DUB jest to że felga nie może być mniejsza jak rozmiar 20" ;-)
Avatar użytkownika
puczek
Czytacz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 sie 2008, o 02:53
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez DrSzpila » 16 sie 2008, o 10:20

puczek napisał(a):jedną z podstawowych zasad stylu DUB jest to że felga nie może być mniejsza jak rozmiar 20" ;-)
Dokładnie, ale czy do Golfa taka wejdzie? :lol: ?
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez Aro » 16 sie 2008, o 12:45

Drpiorko napisał(a):Ale wyobraźcie sobie, Golfika w stylu DUB (american rap style) tzn. wielkie chromowe felgi 17 cali, chromowe dodatki, ale ze smakiem i bez przesady, czarna perła po polerce, ciemne szyby, ksenony 10K, lampy tył Ciemne z białymi cofania i czerwonymi kierunkami, obniżony o -85mm, środek zadbana seria, wypasiona wysokiego wyposażenia, basowy pomruk, pod maską potężna moc, a w bagażniku kryje się potęga basu, W nim piękna jakaś sławna amerykanka, a do tego Lambo Doors i to na ulicach MIAMI

co brałeś ? ja też to chce :lol:
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez DrSzpila » 16 sie 2008, o 13:27

Aro napisał(a):co brałeś ? ja też to chce :lol:
Nic nie brałem. ale to wspomnienia z zeszło rocznych wakacji u mojej cioci z Florydy ;)...
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez puczek » 16 sie 2008, o 17:32

jasne że wejdzie tylko czeba troche pociąc i po klepać i wszystko da sie zrobić ;-) widzialem kiedyś DUB w polo masakra!
Avatar użytkownika
puczek
Czytacz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 sie 2008, o 02:53
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez wwegary » 17 sie 2008, o 10:02

dobrze zrobione dałyby zajebisty efek :P ale niestety nie w moim 5d :PP
Cały czas ludzie sprzedają się tanio, nie przyglądają się twarzom, tylko ubraniom..

Moj MK3 moj-golf/moj-golfik-xd-t8457.html

Aga, KKS, Real Madryt, Golf.. there is no other way xD..
semantyczny paganini...
Avatar użytkownika
wwegary
Members
 
Posty: 575
Dołączył(a): 12 lip 2008, o 15:17
Lokalizacja: dokąd?

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości