folia na lampy przednie

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Autoteliczna » 18 gru 2013, o 12:54

Opik napisał(a):mam jeszcze jeden pomysł na zastosowanie tej folii, tylko nie wiem czy się sprawdzi. A mianowicie większość tylnej szyby w stickersach i na to folia, tak żeby się nie odrywały naklejki po zahaczeniu o któryś róg wycieraczki nie mam więc mnie to ryba


Ta folia jest za gruba na szybę i będzie to widać. Lepiej to zrobić taką do szyb typową.

Co do pytania głównego to ta folia lepiej nadaje się do zmiany koloru lamp. Nie da się nią naprawić kloszy... jeśli już chcesz koniecznie oklejać lampy to najpierw trzeba wypolerować to szkło które jest bądź tak jak tutaj już radzili wymienić klosze. Folia po naklejeniu na zmatowiałe, zarysowane szkło będzie wyglądać strasznie.

Mam taką samą w sprzedaży i już trochę się nią bawiłam, więc stwierdzam, że nie ma po co wyrzucać pieniędzy w błoto i robić fuszerki.
Avatar użytkownika
Autoteliczna
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 10:28
Lokalizacja: Łódź

 

Postprzez mkkay » 18 gru 2013, o 15:43

Autoteliczna, jedyna konkretna odpowiedz :-) skoro znasz temat i piszesz że to nic nie da to ok, dzięki za rzeczową odp.

murgen, zgadzam się z tym co napisałeś oto tez mi chodziło :-)


prezesik25, mi też się wiele udziwnień czy innych wynalazków nie podoba ale nikomu nie zarzucam "druciarstwa" choć by w kwestii lakierowania
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Szheyk » 18 gru 2013, o 17:16

Ja bym zmatowił , pomalował bezbarwnym lakierem i wypolerował

[ Dodano: 2013-12-18, 16:18 ]
http://www.youtube.com/watch?v=zibyXyfWv5k
Avatar użytkownika
Szheyk
Badacz tematu
 
Posty: 218
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 16:12
Lokalizacja: NEL

Postprzez mkkay » 18 gru 2013, o 17:43

co do polerowania szkła - da się :ok:


http://myglass.eu/tlenek-ceru.html
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Karol B. » 18 gru 2013, o 21:57

Najsensowniejsze ratowanie tych lamp to wymiana szkieł. Polerowanie szkieł w h4, przesada moim zdaniem ;-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez mkkay » 18 gru 2013, o 22:30

Karol B. napisał(a):Najsensowniejsze ratowanie tych lamp to wymiana szkieł. Polerowanie szkieł w h4, przesada moim zdaniem ;-)


a czy ja gdzieś pisałem o h4??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Karol B. » 18 gru 2013, o 23:06

mkkay napisał(a):
Karol B. napisał(a):Najsensowniejsze ratowanie tych lamp to wymiana szkieł. Polerowanie szkieł w h4, przesada moim zdaniem ;-)


a czy ja gdzieś pisałem o h4??????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Gdybyś chciał w przyszłości polerować swoje szkła, to dla mnie byłoby przesadą taka zabawa. A h4 napisałem, bo w temacie o swoim aucie masz fotkę z 7 grudnia na lampach h4...
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez palio » 19 gru 2013, o 19:53

Panowie mkkay, GreeN, to nie jest odpowiedni dział do sprzedaży. Posty Wasze zostały usunięte. Następnym razem będą nagrody dla każdego z Was.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez mkkay » 19 gru 2013, o 20:36

palio, może masz rację ale jak już tak pilnujesz forum to jest wiele spamu do wykasowania a naganą to mnie nie trzeba straszyć
moja biała strzała- moj-golf/biala-strzala-variant-1-9td-t50990.html


Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
Avatar użytkownika
mkkay
Members
 
Posty: 684
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron