swap golf3 1.4 na 1.9 tdi

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez artur5258 » 29 gru 2013, o 17:06

Byłem u sąsiada powiedział, że mechanicznie nie ma obaw i problemów :super: ale z elektroniką np. z elek.pompa paliwa :dobani: .
Znajomy sąsiada kupił golfa z takim właśnie przeszczepem i co chwila siada mu elektryka. :dobani:
Jeśli ktoś ma już ma dwa golfy i tylko zostaje kwestia przełożenia cześć to warto, ale jak ja nie mam to chyba się nie opłaca bo koszty to już około 2-3 tys z robocizną to lepiej już kupić dobrego golfa w 1.9 diesel a sprzedać starego. Ale to moje zdanie każdy myśli inaczej.
artur5258
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 23:45
Lokalizacja: Trzemietowo(Bydgoszcz)

 

Postprzez Grajek_PSR » 29 gru 2013, o 19:19

Ja myślę że taka przekładka nie ma sensu bo patrz na ogłoszenia można za 5 tys dorwać dość niezłego w TDI ale to masz całość siadasz i jedziesz może lekkie poprawki a tak to warsztat weźmie niezłą kasę bo to chole...ie ciężka robota praktycznie wszystko to co masz pod maską trzeba przewalić w to nie takie hop siup;) Więc lepiej szukaj drugiego golfa to będziesz miał głowę spokojniejszą;). Pozdrawiam Paweł
Wymiana termostatu - 40 zł
Wymiana oleju silnikowego - 120 zł
Usłyszeć pracę turbinki w 1.9 TDI podczas wyprzedzania - BEZCENNE!;)


Golf jest jak romans. Jeśli nie traktujesz go poważnie - nie jest zabawny. Jeśli potraktujesz go serio - złamie Ci serce.
Grajek_PSR
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:03
Lokalizacja: BAU

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości