Silnik nie odpala. 1.9TD

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez Kurczak781 » 7 maja 2012, o 23:11

odświeżę temat i tak zapytam ... jaka pompka przy baku w 1.9 TD AAZ. Nie występuje coś takiego. Paliwo pobierane jest przez pompę wtryskową.
Avatar użytkownika
Kurczak781
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 30 lip 2008, o 22:39
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

 

Postprzez MTi » 8 maja 2012, o 19:21

Kurczak781 napisał(a):odświeżę temat i tak zapytam ... jaka pompka przy baku w 1.9 TD AAZ. Nie występuje coś takiego. Paliwo pobierane jest przez pompę wtryskową.

Mozliwe widzialem w benzynie... myslalem ze i tu jest ; p
MTi
Badacz tematu
 
Posty: 291
Dołączył(a): 12 kwi 2011, o 18:41
Lokalizacja: KN-a

Postprzez sirossi » 23 paź 2012, o 17:02

Witam,
Mam taki problem z Golfikiem. Po nocy bardzo bardzo ciężko pali... :-/ Jak pokręcę trochę rozrusznikiem to "za mną" robi się "biało". Jak silnik już "załapuje" to tak jakby nie mógł wejść na właściwe obroty, dopiero jak pomagam gazem to odpala. Miał ktoś coś podobnego? Co to może być?
Avatar użytkownika
sirossi
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 18:03
Lokalizacja: Regów Nowy

Postprzez witboy » 23 paź 2012, o 18:20

a mial wczesniej diesla?

kolego w dieslu jest cos takiego jak swiece zarowe... wymien 4 nowki to bedzie problem z glowy

w aaz do odpalenia :
dobre swiece, dobry aku, dobry rozrusznik, swierzy filtr paliwa, dobry filtr paliwa i spuszczenie wody przed zima... i sory ale przy dobrej kompresji musi odpalac od strzala... a i nie zapominaj dzwignie przyspieszacza podciagnac...zimno juz jest

zasada jest prosta ... dobre swieczki i musi odpalic... mi samochod stal po 3 tyg mroz minus 20 przychodze z delegacji i od strzala odpalal...
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez sirossi » 23 paź 2012, o 18:25

Golfik to mój pierwszy samochód :-) . Wielkie dzięki za pomoc. O tzw. "ssaniu" zawsze rano pamiętam ;-) . Jutro zamówimy świeczki i mam nadzieję, że to pomoże. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Avatar użytkownika
sirossi
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 18:03
Lokalizacja: Regów Nowy

Postprzez MTi » 24 paź 2012, o 23:36

sirossi napisał(a):Witam,
Mam taki problem z Golfikiem. Po nocy bardzo bardzo ciężko pali... :-/ Jak pokręcę trochę rozrusznikiem to "za mną" robi się "biało". Jak silnik już "załapuje" to tak jakby nie mógł wejść na właściwe obroty, dopiero jak pomagam gazem to odpala. Miał ktoś coś podobnego? Co to może być?

mój też cos ostatnio dziwnie odpala... czasami kiedy jade obroty dziwnie spadają w dół, dodam gazu i na chwile jest spokój cos w stylu głebokiej rezerwy,- ale ropa jest w normie.
MTi
Badacz tematu
 
Posty: 291
Dołączył(a): 12 kwi 2011, o 18:41
Lokalizacja: KN-a

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron