rozrząd jakiej firmy

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez lisek » 1 kwi 2013, o 11:26

ja zawsze biore od goscia krisk9 z allegro on handluje maxgear zreszto jak wiekszosc z was pewnie wie firmy ta jak i inne reuwiele czy cala reszta to sa pakowacze czyli czesci ida od tego samego producenta a oni wala je w swoje pudelka,zobaczcie ze czesto gesto na czesci jest zpilowana nazwa producenta,ja biore rozrzady od niego komplet z pompa nie przekraca 200zl a do awx 460 nie robie tu reklamy poprostu auta ktore robilem i robie smiaja od wymiany do wymiany wiec poco przeplacac.
Wtryski AFN,ecu 16bit z passat b4,najdluzsza skrzynia ASD,wolna odma,egr off,kat wybity.
lisek
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 09:09
Lokalizacja: strzegowo

 

Postprzez K@mil » 1 kwi 2013, o 11:58

lisek napisał(a):maxgear


oni nawet wycieraczki do szyb robią słabe :wstyd:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Damianeros » 1 kwi 2013, o 12:00

Mam jedno małe pytanko. Czy rozrząd różni w zależności od typu silnika TDI (t.j. 1Z , AHU itd. z tego co wiem to nie)? :niepewny:
Avatar użytkownika
Damianeros
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 20:06
Lokalizacja: Ściborzyce Wielkie

Postprzez lisek » 1 kwi 2013, o 13:18

Damianeros rozni sie napinaczem rolka jest ta sama ale mocowanie jest inne zalezy jaki masz sa 2 rodzaje taki z wasikiem i jest jeden jakby taki widelec,nie wiem jak to nazwac.
Wtryski AFN,ecu 16bit z passat b4,najdluzsza skrzynia ASD,wolna odma,egr off,kat wybity.
lisek
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 09:09
Lokalizacja: strzegowo

Postprzez Damianeros » 1 kwi 2013, o 16:08

lisek, Aha wiem o co chodzi, dzięki za odpowiedź :drunk:
Avatar użytkownika
Damianeros
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 20:06
Lokalizacja: Ściborzyce Wielkie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości