Nie odpala nie wiem czemu.

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez marcinkazimierz » 27 sty 2013, o 00:17

hanawald napisał(a):koledzy ja z ciekawosci patrzałem u siebie i sanie mam automatycznie mam z 97 r .przyczyna szumu przy odpalaniu moze byc ruzna nawet sprzegiełko na alternatoze moze trzec.na poczotek zmien klemy i aku i wtedy zobaczysz.co sie dzieje podejzewam ze rozrusznik tez moze ci siadac.ale pierwsze zmien klemy i aku najlepiej na 74dizel potrzebuje kopa przy odpalaniu
ty masz tdi a on ma td
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

 

Postprzez DZOLO » 27 sty 2013, o 12:34

xpress93, jak dla mnie wygląda to na bendyks w rozruszniku. Słychać jak kręci i nagle puszcza a wtedy słuchać tylko lużną pracę rozrusznika na pusto przynajmniej z filmiku tak wygląda :P
[scroll]Mój Golfik - powolna odbudowa[/scroll]

Uwaga! Warning! Achtung! Wnimanie!

Św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.
DZOLO
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 21:41
Lokalizacja: z nad morza

Postprzez witboy » 27 sty 2013, o 13:14

no mi sie wydaje ze :

aku slaby bo ewidentnie slychac ze bendix odpuszcza ale to by szum slychac bylo pracy rozrusznika na sucho a tu slychac ze niema sily przekrecic silnikiem, wiec aku do du...

ew jak na innym aku to samo ale aku musi byc 100% sprawne nie naladowane ale sprawne, bo co z tego ze mozna ladowac aku 30 godzin jak jest zasiarczony akumulator i niema juz swojej sprawnosci, jak na 100% sprawnym aku to samo to bendix do wymiany i sprawdzic odrazu szczotki w rozruszniku przy okazji i tulejki zwlaszcza tulejke w bloku mi zeby na kole zamachowym scielo ;/ i juz 2 raz musze zwalac skrzynie zeby zamach zwalic bo nie bylo tulejki za 5 zl :evil:
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez slawek5t » 28 sty 2013, o 18:22

Z tego co słysze to bendix przepuszcza. Powinno być kręcenie cały czas równe a nie że skrzeczy i przepuszcza.
Rozrusznik na stół. Podreperuj całego odrazu. Bendix, szczotki, czyszczenie , smarowanie oraz sprawdź tulejki.
Mój golfik
Avatar użytkownika
slawek5t
Members
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 15 cze 2011, o 00:05
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez xpress93 » 15 lut 2013, o 13:02

dawno się nie odzywalem ale wymienilem akumulator na centre future 77AH, bendix i kreci, bendix nie przepuszcza ale nadal nie odpala :/
xpress93
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 16:07
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez pietrasiak2 » 15 lut 2013, o 14:56

A ssanie masz ręczne , swieczki grzeją , elektrozawór pracuje? :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości