jakies swiece zarowe NGK czy BOSCH czy moze inne??

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

jakies swiece zarowe NGK czy BOSCH czy moze inne??

Postprzez CINKERS » 23 lis 2007, o 23:15

jak w temacie mam 1,9tdi z 95 roku 90kucy przebieg 215tys
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

jakies swiece zarowe NGK czy BOSCH czy moze inne??

 

Postprzez opolanin » 24 lis 2007, o 10:27

cinkers bardzo dobry tema ja poruszylem podobny i nie uzyskalem konkretnej odpowiedz, moze tobie sie uda
http://www.golf3.pl/topics10/jakie-swie ... vt1611.htm
posiadam zwyklego diesla i przychylam sie do tematu, jakie swiece do bryczki bo jezdze na jednej spalonej a zima tuz tuz, pozdro cinkersa
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 24 lis 2007, o 13:27

opolanin dzieki za wsparcie no chce w przyszlym tygodniu wymienic swieczki i chcialbym znac opinie intuicja mowi mi BOSCH to BOSCH jak nie uzyskam zadnych sensownych odpowiedzi to kupie BOSCHA i jeszcze wyczyszcze ten elektrozawor na pompie wtryskowej pozdro
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez opolanin » 24 lis 2007, o 14:25

ja jezdze na zwyklych czeskich iskrach i jest szok ale slyszalem ze bosch duraterm chromium sa dobre i mozna zamontowac przekaznik by swiece jeszcze przez 3 min dogrzewaly silnik w trakcie pracy, ponoc dobry bajer, zerknij
http://www.yak.com.pl/index.php?option= ... &Itemid=86
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 24 lis 2007, o 16:25

no to w sumie mnie nakierowalesz z tymi boschami tylko ten sterownik czasu żarzenia jak gdzie i kto bym mogl to zamontowac i czy faktycznie bawic sie w to??

p.s
ja w sumie nie wime jakie swiece mam bo od momentu kupna jeszce ich nie wymienilem tak schodzilo i schodzilo ale juz teraz nie odpuszcze:)
pzdr

[ Dodano: 2007-11-30, 08:24 ]
opolanin kupilem swieczki championa 35zł sztuka niby w pomocji ale....czy ja wiem czy to jakas promocja byla no nic ale mam i takie zaloze pozdro
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez opolanin » 30 lis 2007, o 16:23

cinkers i jak ci teraz chodzi na swieczkach dalej pali na 3 gary???pozdro
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 30 lis 2007, o 19:26

dopiero we wtorek moj mechanik osiedlowy ma czas i mi zalozy sam sie za tonie biore nigdy tego nie robilem itd napisze ale to dopiero we srode bo musi cala noc postac i byc zimny!!!
pozdro
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez piootrek » 30 lis 2007, o 20:21

Ja ostatnio kupowałem świece.Kupiłem najtańsze (około 22 zeta za szt).A najtańsze okazały się Bosch'a.A Opolanin jak chcesz wymienić tylko jedną to powinna być taka sama jak pozostałe (zaraz ktoś dopisze ,że jak wymieniać to wszystkie, lecz jak mam inne zdanie :D).Pozdr

P.S.
Ja także mam 1.9 TDI i ostatnio było -5' ,i po jednorazowym grzaniu świec zapalił od kopa.
Jeżeli to co napisałem Ci pomogło to ...:D
Avatar użytkownika
piootrek
Czytacz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 17 lis 2007, o 21:41
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.4
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez opolanin » 30 lis 2007, o 20:44

ale po co mam wymieniac wszystkie swiece skoro mam jedna niedobra a i tak pali na dotyk po jednym grzaniu swiec gdzie temp jest minusowa, pozdro
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 30 lis 2007, o 22:11

opolanipowiem tak ja nawet jak bym jedna mial nie dobra to i tak wymienilbym odrazu wszystkie za jednym zamachem bo nigdy nie wiadomo kiedy tamte nawala a przy jendym zabiegu chyba warto juz sie poswiecic ta operacja bedzie mnie kosztowac 190zl razem ze siwecami ale wiem ze wszystkie sa nowe i dzialaja ok pozdro to taka moja opinia oczywiscie kazdy ma prawo do swoich decyzji:)
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez Mario » 2 gru 2007, o 11:59

ja w sowim 1.9 td mialem spalone 2 sieczki pali za pierwszym grzaniem przyszal zima i grzalem 2 3 razy i ciezko i odpalal az w koncu spalila sie 3 i kupa trzebas bylo porzyczyc auta zeby do pracy dojechac. wymienilem wsystkie 4 i na bosch i odpala lepiej niz ford mondziak z 2003. wiec jak wymieniac to komplet zeby za tydzien al bo miesic tam znowyu nie zagladac
pozdro Fani Golf 3
Mario
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 maja 2007, o 17:52
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez opolanin » 3 gru 2007, o 23:31

dzieki koledzy, a jakie masz bosch swiece i ile kosztowaly, pozdro cinkers
opolanin
 

Następna strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości