jakies swiece zarowe NGK czy BOSCH czy moze inne??

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez CINKERS » 3 gru 2007, o 23:43

ja kupilem championa swiece nie wiem czy dobrze zrobilem jutro o 9 jade z autem do lekarza i bedzie wymienial sam jestem ciekaw jak bedzie sie zachowywal szczegolnie po nocy przy niskich temperaturach mam nadzieje ze dobrze i ze na tym sie skonczy pozdro

[ Dodano: 2007-12-03, 22:45 ]
oferowali mi boscha ale cholernie dorgie 60zl sztuka nie wiem chyba ze zlota byly champion 34zl chyba juz nie pamietam trzymajcie kciuki zebym sie nie musial meczyc z jakmis koncowkami wtryskow albo innymi bzdetami
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

 

Postprzez opolanin » 3 gru 2007, o 23:47

powodzenia trzymam kciuki, ja tez chyba kupie swiece champion
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 4 gru 2007, o 00:22

to poczekaj az ja przetestuje dam znac jak co i czy warto bylo kupowac wlasnie te :)
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez opolanin » 4 gru 2007, o 00:27

szczerze mowiac liczylem ze dowiem sie tego od ciebie, zgory dziekuje ale mysle ze bedzie wszystko w porzadku
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 4 gru 2007, o 17:11

auto wrocilo od lekarza jak poszedlem po niego mechanik zapytal sie jak ja go odpalalem bo wszystkie swiece byly przepalone!!!!co do zapalania na zupelnie zimym slinku wypowiem sie jutro ale juz zauwazylem inaczej pracuje silnik zaraz po odpaleniu no nic poczekam az postoi auto cala noc i wtedy juz bede wiedzial czy tylko wystarczylo wymienic swiece no i koszt wymiany 30zł + swiece 140zł

pzdr
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez opolanin » 4 gru 2007, o 17:15

cinkers dzieki ale ja wstrzymam sie ze swiecami bo mi chlodnice rozwalilo nowy wydatek, he he
opolanin
 

Postprzez CINKERS » 4 gru 2007, o 17:40

uuu to nie ladnie z golfa strony ze se pozwolil na taka usterke no nic powodzenia w szukaniu i naprawianiu pozdro
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez darekmal » 5 gru 2007, o 02:46

P.S.
Ja także mam 1.9 TDI i ostatnio było -5' ,i po jednorazowym grzaniu świec zapalił od kopa.[/quote]

Musze dodać że też mam 1.9 TDI i przy - 5 też mi odpalał- było to jakoś na początku lisotpada, a potem sie okazało że tylko jedną świece miałem sprawną. Szwagier za to żadnej sprawnej i też mu palił co prawda w passacie ale silnik identyczny. Teraz wymieniłem i czekam na - 15 - 20 żeby porównać jak bedzie palił
darekmal
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2007, o 01:17
Lokalizacja: Toruń

Postprzez stkprfritz » 6 gru 2007, o 23:41

Witam!!!
2 tygodnie temu wymienilem w swoim malenstwie :-) 4 swiece boszowskie bo byly spalone na swiece BERU, kosztowaly 27 zl za jedna i moge je Wam polecic z czystym sumieniem.Mieszkam w bieszczadach autko jest niegarazowane a nawet jak w nocy przymrozi to autko pali na dotyk. pozdrawiam wszystkich posiadaczy tdi - kow
stkprfritz
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 gru 2007, o 23:31
Lokalizacja: Bircza

Postprzez adimg19 » 8 gru 2007, o 10:51

Wczoraj zalozylem swiece NGK. Okazalo sie, ze wsrod starych 2 byly spalone. Przy odpalaniu silnik mocno sie trzasl przez pierwszych kilka sekund, potem zaczynal pracowac normalnie. Po wymianie swiec samochod odpala na dotyk. :mrgreen: Wymiana swiec zajela mi 3 godziny, dostep jest masakryczny :-(
adimg19
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 17:50
Lokalizacja: Władysławowo

Postprzez opolanin » 9 gru 2007, o 00:31

dostep utrudniony zwlaszcza w okolicach pompy wtryskowej
opolanin
 

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości