więcej mocy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez trollu » 13 lut 2012, o 16:42

Basior1997 napisał(a):od benzyniaka ładuje to 6-7tys rmp a disla 5tys rmp

nie bardzo.
do jakichś grubych projektów ładują wielkie turbo z ciężarówek i auto zaczyna jechać dopiero od 4-5k
przy doborze turbo w łapkę mapy turbiny i sprężarki, wzory i jazda, wyliczasz czy turbo podpasuje i kiedy będzie ładować
PtasiorSki napisał(a):ps. wyczytalem ze silniki 2e maily kute wały

no właśnie mnie to zastanawia, ja znowu miałem info że ADY był cały zakuty, w AGG zostały niby tłoki tylko kute.
PtasiorSki napisał(a):do jednopunktu :D zeby ciekawiej było

ciekawie będzie jak Ci tłoki popłyną bo za ubogo będzie
PtasiorSki napisał(a):turbo to co trudnego 2 przewody olejowe

w atmosferę chcesz je puścić? a gdzie spływ w misie? wspawanie tego żeby to miało ręce i nogi to nie tak chop na krowe i ciele. do tego wyjście na turbo tez musisz zrobić.
PtasiorSki napisał(a):kolektor na 8 srobek

widziałeś kiedyś kolektor wydechowy do wolnossaka i do turbo? trzeba spawać od podstaw, do tego downpipe, odetkać cały wydech itp itd.
kombinuj ale jak dla mnie bez sensu dla tych 150KM
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

 

Postprzez PtasiorSki » 13 lut 2012, o 19:12

mam wszystko ok jutro bd miec padniete tdi i bd kolowac co z czym :D no z silnikiem add jest ciekawie bo jest wzmocniony , co do dostepu benzyny mam wtrysk niby ale nie pasuje mi bo i przepustnica itp jest za duza bo od kogos tu z forum kupilem caly monowrysk od 1,8 abs kiedys kupilem z silnikiem od niemca az wsadzilem i doslownie benyna czuc a po 2 pali 15... wiec dla tego stwierdzilem nad modem jednopunkta :P ok teraz temat regulowanie dawki turba chce na start cisnienie około 0,5b patrzylem blow offa z mozliwoscia sterowania upustu przy danym cisnieniu nigdy nie montowalem ale patrze ze zero filozofi dosc prosto :p
PtasiorSki
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 16:10
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości