silniki benzynowe

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez trollu » 8 mar 2012, o 12:05

zależy ile dałeś za sprzęgło i jaka firma. SAHS czy coś innego? LUK chyba szedł na pierwszy montaż, ja też założyłem luka i kosztował mnie z tego co pamiętam 350zł. w sumie za remont zapłaciłem coś koło 700zł - sprzęgło, uszczelniacz półosi, olej w skrzyni, dekiel skrzyni + robocizna. Dobrze że robił to znajomy mechanik to za robociznę mało liczył bo inaczej oparło by się wyżej ;-) do tego linka sprzęgła to kolejne 120zł i zabezpieczenie toprana chyba 20zł. trochę kasy poszło
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

 

Postprzez zuznik » 9 mar 2012, o 19:40

sprzęgło nie luka,tylko półka wyzej-360 zeta,linka z regulacją-95,nie doradzał samoregulującej,króciec jak juz wspomniałem,oraz termostat wymiana za wsio szkubnął 850 zeta,czy to dużo,czy mało-nie wiem,mówił ze ze sprzęgłem zawsze jest trochę roboty i dużo demontażu,ale zrobione i myslę że pewne bo daje gwarancje na to co zrobił.Teraz jak już tyle wpakowałem,to muszę pojeżdzić jeszcze trroszkę,a to wiąze się z blacharką,tzn ,progi,klapa tył,jakieś błotniki standart i tu się rozwiąze portfelik-muszę sie jeszcze z tym przespać.
zuznik
Czytacz
 
Posty: 30
Dołączył(a): 27 sie 2008, o 22:21
Lokalizacja: bielsko-biała

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości