problem z plywakiem :(

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez kimz » 30 cze 2012, o 19:59

Jak dasz rade to zeskrob z tej sprzezynki tak po 2 - 3mm tej izolacji bo ona jest zalaminowana takim jak by lakierem i spróbuj polutować a potem czymś to zaizoluj najlepiej rozrób kalofonie z denaturatem ( 50 - 50 ) i jakims pedzelkiem to ' pomaluj ' powinno być ok jak nie dasz rady to lipton :kwasny:
Jak polutujesz i będzie sie łamać to możesz jeszcze w miejscu pękniecia dać kawałek jakiegoś twardego drucika miedzianego tej samej srednicy tylko nie za długi i cyny też walnij troche więcej ale nie za dużo zebys gluta nie zrobil . Powodzenia :super:
Avatar użytkownika
kimz
Gaduła
 
Posty: 438
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 17:20
Lokalizacja: Ostrów wlkp

 

Postprzez Taksi » 1 lip 2012, o 06:51

kimz napisał(a):Jak dasz rade to zeskrob z tej sprzezynki tak po 2 - 3mm tej izolacji bo ona jest zalaminowana takim jak by lakierem i spróbuj polutować a potem czymś to zaizoluj najlepiej rozrób kalofonie z denaturatem ( 50 - 50 ) i jakims pedzelkiem to ' pomaluj ' powinno być ok jak nie dasz rady to lipton :kwasny:
Jak polutujesz i będzie sie łamać to możesz jeszcze w miejscu pękniecia dać kawałek jakiegoś twardego drucika miedzianego tej samej srednicy tylko nie za długi i cyny też walnij troche więcej ale nie za dużo zebys gluta nie zrobil . Powodzenia :super:

dzieki za info ale wczoraj polazłem na łatwiznę i kopiłem pływak na szrocie i z niego wyciągnąłem sprężynkę. i znowu mogę się cieszyć poziomem benzyny ;-) dzieki wszystkim za wszelkie info :-)
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez bogus1245 » 3 lut 2014, o 06:53

Witam, posiadam golfika rocznik 92 silnik 1.4. u mnie też wystąpił problem z pływakiem ale ma trochę inne objawy. wygląda to tak że jak koniec benzyny sygnalizuje mi na początku rezerwy, a w czasie jazdy wskazówa potrafi się obrócić do pełnego baku mimo że w baku jest 5 litrów bezyny? jeśli mogę to poproszę o pomoc. Dzięki
bogus1245
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 06:46
Lokalizacja: Swarzędz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 17 gości