Jak wymienić czujnik G-40 położenia wału

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez ssiiwwyyy » 2 wrz 2014, o 13:46

i co mam teraz zrobić z tym ?? a wiesz może dokładnie do czego on służy jakie ma zastosowanie ??

[ Dodano: 2014-09-02, 12:58 ]
bezpieczniki były ok przekaźnik pompy nie wiem jak go sprawdzić ale zrobiłem test czy jest iskra troszkę inaczej :) pryskałem Plakiem to jest fajny gaz i jak by była iskra auto by odpaliło a tu nic tylko się na tym dusiło :) zero reakcji czyli na pewno nie ma iskierki
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław

 

Postprzez pablomed » 2 wrz 2014, o 15:25

ssiiwwyyy, nie możesz bezpośrednio sprawdzić iskry wkładając starą świecę w wyjęta fajkę? A co do aparatu szroty sa tego pełne, można kupić nowy ale się nie opłaca, odczytaj numery z aparatu wklep w google albo udaj się na jakiś szrot.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez ssiiwwyyy » 2 wrz 2014, o 15:27

nie miałem klucza do wykręcenia
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez klaudek669 » 5 wrz 2014, o 13:16

Ten plastik co żeś połamał to kluczowy element który obraca całym aparatem, iskry bez tego nie będziesz miał nigdy w życiu. Cały palec rozdzielacza Ci stoi teraz w miejscu pomimo kręcenia silnikiem. nie ma prawa odpalić bo niby jak...

Możesz próbować to jakoś pokleić ale na dłuższą mete to nie ma sensu. Musi sztywno siedzieć ten plastik i w odpowiednim położeniu.
Avatar użytkownika
klaudek669
Badacz tematu
 
Posty: 320
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 00:12
Lokalizacja: Kłodawa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości