Golf 3 1.8 75km 1992 rok po dodaniu gazu dlawi sie.

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez Kutasinski » 9 lis 2012, o 17:39

pietrasiak2 napisał(a):
Kutasinski napisał(a):Jak odkręcisz podstawę,prawdopodobnie ujrzysz "zeżartą" gumę na styku z kolektorem.

Jak jest pęknięta to bez demontażu można to zdjagnozować po prostu jak ruszysz za monowtrysr to będzie mocno się bujał :-) :-) :-)


Ale może się nie bujać, a problem będzie,trzeba zdjąć.
A to co Kolega Misiek pokazał na zdjęciu, to nie w tym problem :->
Ale uszczelkę pokrywy można wymienić.
Nie mam GG ale coś trzeba było wpisać..
Kutasinski
Czytacz
 
Posty: 122
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 12:44
Lokalizacja: Kraków

 

Postprzez Misiek1394 » 10 lis 2012, o 14:00

A wiec tak podstawke pod wtrysk bede mial w poniedziałek wiec nie mialo sensu rozbieranie tego. Dzisiaj zalałem mu verve 98 i preszlo, ale wydaje mi sie ze przeszlo bo paliwo ma wiecej oktanow i to powietrze lewe co sie dostaje nic nie robi.
Avatar użytkownika
Misiek1394
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 21:16
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Kutasinski » 10 lis 2012, o 15:38

Misiek1394 napisał(a):A wiec tak podstawke pod wtrysk bede mial w poniedziałek wiec nie mialo sensu rozbieranie tego. Dzisiaj zalałem mu verve 98 i preszlo, ale wydaje mi sie ze przeszlo bo paliwo ma wiecej oktanow i to powietrze lewe co sie dostaje nic nie robi.


A no widzisz, może to i z powodu syfu w zbiorniku..
Podstawkę jednak warto mieć, bo ulegają one uszkodzeniu.
Pojeździj,zobacz czy objawy nadal będą występować, w razie co- wymień podstawę, to przy okazji wszystko wyczyścisz.
Wychodzi,że najlepiej lać dobre paliwo..
Odkąd tankuje Golfa V-Poverem (czasem też vervą 98) nie mam problemów ani z odpalaniem,ani krztuszeniem się i woda nie cieknie ciągle z rury wydechowej..
Nie mam GG ale coś trzeba było wpisać..
Kutasinski
Czytacz
 
Posty: 122
Dołączył(a): 20 mar 2012, o 12:44
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości