digifant

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez skolar » 1 gru 2012, o 18:46

szczerze to tez tak chyba zrobie w dodatku bedzie to drugi samochod wiec mozna poszalec ;p a ile trzeba dac za takiego abf oczywiscie z klima pelna elektryka i oczywiscie zdrowych blachach tak 9 tysi mysle ze wystarczy
skolar
Badacz tematu
 
Posty: 164
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 17:02
Lokalizacja: Wodzisław Śl

 

Postprzez antonio » 1 gru 2012, o 20:17

jak szukałem swojego to 10tysi miałem,znalazłem golfa własnie abf z pełną opcją wnętrze gti climatronik no golf igła był orginalne wszystko było felgi 16 BBs,gdy zadzwoniłem było już po frytkach ktoś zadatek dał gość sprzedał za 8.500 :-o dawałem 9 mu ale nie chciał bo widac że honorowy był,załamka normalnie golf był igła,kupiłem tego co mam a po tygodniu znalazłem też abf niemiec wystawił na otomoto za 7tysi ale golf też lalka był nawet pojechał bym po niego do niemiec bo warto było i pewne bo od niemca to od niemca,każdy wie jakie samochody są od nich nie to co u nas,a ja dałem 7tysi {cenzura} bez klimy itp :wstyd: tak że radzę ci kolego szukaj czegoś na zachodzie ;-) za10 tysi kupisz igłe golfa abf będziesz zadowolony z tej mocy w tej budzie ale po czasie będzie mało wiem po sobie ja już choruje na R32 ale narazie nie stać mnie na te cudo
Avatar użytkownika
antonio
Badacz tematu
 
Posty: 209
Dołączył(a): 15 sty 2012, o 16:17
Lokalizacja: WPN/NSZ

Postprzez skolar » 2 gru 2012, o 08:42

no a ile ma do setki ??
skolar
Badacz tematu
 
Posty: 164
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 17:02
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości