1.6 AEK szarpie na zimnym.

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez pawlacz » 8 gru 2013, o 20:46

Ehh.. niestety tez tak mam ale w mniejszym stopniu, mianowicie czuc tak jakby lekkie bujniecie przy tych 1800-2000 obr na zimnym, ostatnio jak bylo zimno to nawet konkretnie szarpneło ale juz sie rozgrzeje to te objawy znikaja prawie ze do minimum.
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

 

Postprzez marten30 » 9 gru 2013, o 14:28

Darek
witam,masz objawy identyczne jak w moim 2e,zaznaczam,identyczne.walczę z tym już trzy tyg. co najmniej i nic,podmieniłem już wszystko oprócz listwy wtryskowej,samochód odpala od strzała tylko później te szarpanie..to jest masakra,acha ,ja wyeliminowałem cały układ zapłonowy ponieważ mam założony lpg,jak w trakcie tego szarpania przerzucę na lpg jest ideał,na vagu zero błędów,jedyne co mi pozostało to wtryski,bardzo hałasują....jak na razie jestem w ....... no nie powiem gdzie.
marten30
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 22:04
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pawlacz » 9 gru 2013, o 20:55

Gdzies, cos tam kiedys dawno i nieprawda, czytalem - niby moze to byc od zabrudzonej przepustnicy.
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez wojtas11 » 12 gru 2013, o 16:59

Koledzy, tez mam AEk. Sprawdzilem czujnik temp plynu i rzeczywiscie podawal inne wart nizeli powinien. ale co z tego problem dalej nie zniknal. Ktos doszedl do przyczyny?
wojtas11
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 23:56
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości