1,4 za dużo pali?

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez Andreew » 4 mar 2013, o 20:20

to bliskoo połowa zbiornika na 200km... a temperatura dobrze sie podnosi?? moze termostat walniety?? mie bierze 8,5 w zime i srednia predkosc byla 70/120km/h
Andreew
Czytacz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 12:32
Lokalizacja: okl

 

Postprzez Myszkowski » 5 mar 2013, o 15:52

adziok09 napisał(a):4. Ściąganiem VAG COM 311 i polski VAG i VCDS 11.11 i 10.6 , w ustawieniach dałem Com 1 i dalem TEST i tu niestety komunikat STATUS PORT COM OK INTERFACE NOT FOUND

Nam w golfie wejście obd 1 przejściowke z obd 2 mam jak podlacze kable to pali się kontrolka na interfejsie

Bardzo proszę o jakieś sugestie, już glupieje może te kable źle podlaczam? Tylko że lampka się pali zapłon też wlączony
Jest od tego jakiś bezpiecznik?

Pozdrawiam


U mnie jest to samo. U mnie na Windows 7 64x chodzi jedynie program Polski Vag. Spróboj z nim. Zczytać mozna nim blędy i bloki danych z silnika, także kasowac blędy.

Vag com/vcds chodzi u mnie ale na windows xp w vmware workstation, czyli jako wirtualny widnows i tam mi się vag-com tez łączy.

A co do autora posta, pierwsza rzecz do takiego spalania do sprawdzenia to sonda lambda. Najlepiej podlaczyc pod komputer i sprawdzic czy jest błąd lambdy i czy ona w ogole chodzi.
Nie tylko blędy, ale podczas jazdy czy daje napięcie i czy wystarczająco często daje te impulsy.
Myszkowski
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 lut 2013, o 20:04
Lokalizacja: Polska

Postprzez pablomed » 5 mar 2013, o 20:32

autor napisał przecież że prawdził komputerowo i nic nie wyszło
Michal_eL, w tej sytuacji na razie sprawdź ustawienie rozrządu i zapłonu
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez adziok09 » 8 mar 2013, o 23:26

Myszkowski, mógłbyś podać konkretny link do programu bo polskiego vaga tez ściąganiem i się nie chce podlaczyc, może to wina sterownikow masz może sterowniki na windowsa 7 64 bit, kabel od viaken, normalny VAG
Avatar użytkownika
adziok09
Badacz tematu
 
Posty: 342
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 18:28
Lokalizacja: Wlb

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 19 gości