Instalacja gazowa

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Postprzez ski_man » 28 lis 2007, o 23:47

Nie wiem jaki model mam gazu, ale przy mojej nodze moj 1,8spala 8,5l gazu, a przy takich zimowych eskapadach na nieodsniezone drogi po wioskach, to ok.10, ale nie wiecej...:] A gaz ma dopiero 7miesiecy. Poki co sprawuje sie rewelacyjnie, przy czym czuc, roznice przy przyspieszaniu pod wzniesienia..Na beznynie czy gazie.
Avatar użytkownika
ski_man
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 lis 2007, o 23:25
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

 

Postprzez dresik20 » 3 gru 2007, o 10:36

też myśle o montarzu instalacji
jestem ciekaw ilu na forum mamy właścicieli 1.8gt na gazie

[ Dodano: 2007-12-03, 09:39 ]
mirek2523 napisał(a):mam golf 3 1,6 będzyna pełnym wtrusku i chcę zamontowacz instalacje gazową. Jaką mam zainstalacje gazową zamontowacz,zwykła czy sekwencyjny. pozdrawiam

zalerzy czy chodzi ci tylko o kase czy też o kase i osiągi
jak opcja 1 to zwykła jak 2 to sekwencja proste
dresik20
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 11:49
Lokalizacja: poznań

Postprzez arek ryba » 3 gru 2007, o 11:22

kain87 napisał(a):czy to normalne, że przy obrotach 3000 jak sie wciśnie mocniej pedał gazu to niema prawie przyśpieszenia, a przy poluźnieniu to przyśpiesza?

mam tak samo. jak przycisne to słabo idzie.
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez stingeros » 9 sty 2008, o 22:10

mam instalacje juz pol roku LANDI RENZO do 1.8 GL 90KM ...roznica jest odczuwalana ale nie jest znaczna co do mocy....ale ja postawilem ekonomicznie i nie przeszkadza mi nieznaczny spadek mocy...teraz w zimie wyszlo mi spalanie 9,96L......zatankowalem do pelna czyli 31.17L i przejechalem 313.1 km (80%miasto) i dojechalem do stacji zatankowac bez przelaczania wiec jeszcze troche bym pojezdzil:D...ale sa 3 zasady:

1. Instalacja musi byc dobra i zakladana przez fachowcow...ja mam kilka komputerow przy tej instalacji ..kazdy odpowiada za co innego:) koszt 1800zl

2. Tankuj zawsze na sprawdzonych stacjach bo roznica jest ZNACZNAAA....u mnie jest ok 10 stacji a tankuje na 2 bo wiem ze tam jest dobry gaz:)...a wiem to stad ze znajomi mechanicy tam tankuja i sami mi o tym powiedzieli:)

3. Staraj sie tankowac do pelna i wyjezdzic do zera...jesli jestes komputerowcem to wiesz czemu a jak nie to powiem ci ze jak formatujesz dysk to z kazdym nastepnym minimalnie zmniejsza sie jego pojemnosc:)
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Poprzednia strona

- - - O wypoczynku, wakacjach, hotelach i podróżach przeczytasz na odpoczynkowo.pl Sprawdź praktyczne porady!



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości