czy to normalne na LPG?

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Postprzez magnet » 23 cze 2008, o 16:27

pogo84 napisał(a):sluchajcie a mi sie dzis takie cos przytrafilo ze jak odpalalem golfa na benzynie zaraz zgasl i za drugim razem to samo . zeby zalapal musialem dodac gazu zeby odrazu sie przelaczyl na gaz hmm co to moze byc?


Czasem sie zdarza, podobnie mialem. Dlatego teraz wole poczekac niech pochodzi troche zlapie temperatury dopiero pozniej przelaczam na gaz.
magnet
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 15:14
Lokalizacja: Sandomierz

 

Postprzez synek » 1 sie 2008, o 15:31

u mnie w golfie jest to samo musze pare kilometow przejechac na benzynie aby sie zagrza i dopiero wtedy przelaczam na gaz i jest ok. a jak przelacze chwile po odpaleniu na gaz silnik chodzi nierownomiernie a nieraz nawet zgasnie. wiec najpierw go zagrzeje a potem przelaczam na gaz- tak juz sie przyzwyczailem :-)
synek
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 18:24
Lokalizacja: brzeg

Postprzez arek ryba » 1 sie 2008, o 15:37

Adek19 napisał(a):dokładnie tak jak kolega wyzej napisał mam tez tak samo jak silnik jest zimny i przełaczam go na gaz to gaśnie a jak się rozgrzeje to jest wszystko ok
ja też mam gaz od roku i przejechane już 20tyś km i nigdy mi się nie zdażyło aby silnik jak przełączyłem na gaz na zimno zgasł. :-/ :-/ zawsze przejerzdzam ok 500 metrów i właczam instalacje.
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez sławek346 » 10 sie 2008, o 09:51

Ja jeżdżę tylko na gazie(spalona pompa paliwa) i nie mam problemu z odpalaniem,kwestią jest dobry płyn chłodzący(polecam sprawdzić jego temp. zamarzania).Auto bez problemu odpala mi nawe w zimę. ;-)
sławek346
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sie 2008, o 09:01
Lokalizacja: Czarny Las

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości