W tym temacie się witamy!

Tutaj się witamy.

Moderator: Moderator

Postprzez marrcee » 12 wrz 2007, o 13:29

Witamy witamy
a co racja to racja ja jestem dumny nawet jak patrze na swojego a co do piero jak nim jezdze.
Nawet po miescie jezdze przepisowo aby ludzie zdazyli sie przyjrzec :D
Avatar użytkownika
marrcee
Badacz tematu
 
Posty: 189
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 12:54
Lokalizacja: Stolyca

 

Witam

Postprzez Misza88 » 12 wrz 2007, o 14:27

Cześc wszystkim jestem jeszcze niedoszlym posiadaczem golfika poniewaz za tydzien jade do niemiec dopiero i po powrocie zaprezentuje moje cudenko. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Misza88
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 13:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Bartek » 12 wrz 2007, o 21:47

siemanko.jakiego golfika sprowadzasz??pozdrawiam.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg

golficzek

Postprzez Michal_cyg » 12 wrz 2007, o 23:31

heheh fajne autko juz sie ciesze..Dalem za niego 11,5 tys zl. Golfikiem sie fajnie jezdzi tylko musze zmienic orginalene golfoskie radio na inne a to kurcze jest ciezka akcja bo musze rozebrac tapicerke..hehe:P Jak wam spala golfik tdi??
Majkel 1.9 TDI
Michal_cyg
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 00:23
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez pawelo » 13 wrz 2007, o 16:50

Witam kolegę i gratuluje wyboru auta TDI to świetna sprawa a co do spalania to mój w mieście pali mi ok 5,5 litra a na trasie rekord jaki uzyskałem to 3,8 litra normalnie szok :mrgreen: :lol: pozdrawiam
pawelo
pawelo
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 cze 2007, o 18:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Siemanko

Postprzez Bushman » 13 wrz 2007, o 22:44

właśnie kupiłem sobie Golfika jest piekny, i tak pomyslałem ze jak juz mam tak kultowe autko to miło by było podzielic sie nim z innymi...
Bushman
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 wrz 2007, o 22:27
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez MaVeL » 14 wrz 2007, o 00:02

Hej. No ja myślę że powinieneś oddać go na aukcję dobroczynną :evil:
MaVeL
Czytacz
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 sie 2007, o 17:38
Lokalizacja: Goleniów

Postprzez Bartek » 14 wrz 2007, o 12:13

MaVel to bylo dobre hehehe.witaj bushman, jak mozesz to przeslij foto swojego nabytku.pozdrawiam.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Stealth » 15 wrz 2007, o 11:10

foteczki foteczki zapodaj jakies - no bo my ciekawi wszyscy czym chcesz sie podzielic :D
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

WiTaM!!

Postprzez Wojtek_MK3 » 16 wrz 2007, o 16:36

Witam serdecznie wszystkich! czas na tym rorumbedzie mile spędzonym czasem i mam nadzieje ze dowiem sie duzo ciekawych rzeczy na temat naszych wspaniałych golfików:) a przyda sie to przy przeróbkach w moim golfiku:) pozdrawiam wszystkich!!!!
Wojtek_MK3
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 wrz 2007, o 19:35
Lokalizacja: Kraków

WItajcie troche na temat mojego golfa mk3

Postprzez Siwy 22 » 17 wrz 2007, o 16:13

Witajcie moja pasja zawsze byl tuning i golf III .
Pewnego dnia postanowilem kupic golfa 3 poczatkowo autko wygladalo normalnie lecz zwykly wyglad golfa mi nie wystarczal wiec postanowiem go troche zmienic .Na poczatku decyzja zapadla
na zmiane koloru nadwozia na niebieski kolorek z nissana w perle z dodatkiem czarnego nowe zderzaki caly nowy wydech zmiana lamp przednich tylnich i oczywiscie wygladzenie auta z listw bocznych z emblematow zalozenie elektr. szyb i montaz naglosnienia.Jestem tu nowy wiec jak cos pokopalem z wyswietleniem tekstu to wybaczcie pozdro
Avatar użytkownika
Siwy 22
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 wrz 2007, o 16:00
Lokalizacja: Bełchatów

Ja tu jeszcze wroce

Postprzez Golf WRC » 17 wrz 2007, o 21:51

WITAM!!!!!!!
Wiem ze jest to miejsce dla nowych ktorzy chca sie przywitac na forum. Ja niestety musze sie pozegnac dlatego ze dwa tygodnie temu jakies szmaciarze ukradli mojego golfa :zalamany: . A ze nie wpadlem na to ze mozna ukrasc 13-to letni samochod to nie wykupilem AC i nie dostane za niego ani grosza. Bede chcial znowu kupic taka trojeczke bo to naprawde porzadny samochod ale kiedy sie to stanie to chyba nawet najstarsi gorale nie wiedza. Przy okazji pozdrawiam zlodzieji ktorzy mi zwineli fure w radomiu 1-go wrzesnia i mam nadzieje ze jak bedziecie go rozbierac na czesci to jakis element wbije sie ktoremus z was w oko (bo gdyby wbil sie w dupe to pewnie zrobil by wam tylko dobrze). W kazdym razie JA TU JESZCZE WROCE!!!
Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
Golf WRC
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 22:45
Lokalizacja: Tychy

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Newbie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości