Zestaw skrzynia basowa + wzmacniacz + kable

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez slavwek.ie » 2 sty 2012, o 17:02

RiNcU, wiele osób udziela porad na forach nie mając bladego pojęcia o tym, co mówią.
Ja nigdy nie wypowiadam się w temacie, jeśli nie miałem do czynienia z danym sprzętem. Nie udzielam porad powielanych przez użytkowników forum.
Swoją wiedzę opieram wyłącznie na własnych doświadczeniach i praktyce.
Tyle ode mnie w tej dyskusji.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

 

Postprzez Grochu MK3 » 2 sty 2012, o 17:28

Może Ty kolego mieszkasz w miasteczku i podrywasz małolaty

uu kolego.. nie przeginaj :-P
RiNcU napisał(a):Zgadzam się z Tb . Dlatego chce już zakończyć tą dyskusje .
true :) :ok:
VW TEAM PABIANICE
....NISKO I SZEROKO....
Grochu MK3
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 22:12
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez PiJey88 » 2 sty 2012, o 18:05

Panowie spokojnie, nie ma się co spinać, nawet peying ma modele głośników które w dB dragu zjadły by PB i inne markowe głośniki, więc jak dla mnie puchar w tej dziedzinie nie jest wyznacznikiem "LEPSZOŚCI" głośnika... :wstyd:

PB jest dobrym głośnikiem nie zaprzeczę, słyszałem go wiele razy, nawet kiedyś chciałem bardzo taki sobie kupić, jednak wtedy jeszcze funduszy brakło i kupiłem co innego.

Co do Carpowera to tez trochę śmieszne wypowiedzi padają, akurat ta seria o której mowa nie błyszczy jakością, ale jest to jedyny wzmacniacz w tej półce cenowej jaki bym kupił dla siebie, sam mam Carpowera tylko z wyższej serii POWER, i muszę przyznać że to na prawdę dobre wzmaki, kto słyszał u mnie ten wie, oczywiście są lepsze, nie jest to klasa STEGA, ale proszę mi pokazać np nowego 4-ro kanałowca do 800 zł który lepiej zagra niż carpower. Myślę że to dobre wyjście nawet dla trochę bardziej wymagających.

wracając do tematu, to wolał bym za te pieniądze pójść w używki, coś fajniejszego można by było dobrać :ok:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 18:10

Grochu MK3,

Nie przeginam . Ale jeśli ja nie obrażałem Ciebie , to Ty nie obrażaj mnie . Proste

[ Dodano: 2012-01-02, 17:12 ]
PiJey88,

No i tak jak napisałem wcześniej , tą dyskusje już zakończyliśmy . A ci co się znają to doradzą koledze co ma kupić i finito :) :roll:
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

Postprzez sebadure » 2 sty 2012, o 18:24

Ten PB i Carpower by wystarczyły. Jeszcze tylko muszę się za radiem jakimś rozejrzeć i będzie dobrze :) Szukam coś do 450zł bo będę miał na radio osobną kasę obiecaną :) Radyjko byłoby dobrze jakby miało przynajmniej 2xRCA. Wiem, że za te pieniądze to nie kupię radia z kosmosu, ale jestem jeszcze uczniem, a golfa kupiłem 1 grudnia 2011 :) Pierwsze auto to i pierwsze doświadczenia z CA :)
sebadure
Badacz tematu
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 gru 2011, o 23:35
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości