Zestaw skrzynia basowa + wzmacniacz + kable

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 12:01

slavwek.ie,
" Daruj sobie takie sugestie, wiedzę w temacie masz marną, skoro nie znasz Carpowera,
O JBL-ach i Magnatach naczytałeś się w internecie i powielasz, mylę się? jest inaczej? "

Mylisz się kolego , bo jest inaczej . w cale nie naczytałem się w internecie , tylko w moim towarzystwie motoryzacyjnym nie spotkałem sie jeszcze z tą twoją firmą carpower . A firma Carpower to nic innego jak chińszczyzna dlatego moze się opłaca kupić bo za tą cene nie kupi się nic porządnego , a do zwykłego subka taki wzmak wystarczy.


"doprawdy, zacne porównanie "
Porównanie kolego jest bardzo dobre , widocznie nie wiesz co potrafi firma Tonsil 30 cm o prawdziwej mocy 80W. Głośnik PowerBass o rzekomej mocy 300 W RMS napewno rostrzęsie mu auto . ( jak on będzie miał 150 w rms to będzie dobrze ) . Ale ok ja się juz w tym temacie nie odzywam ponieważ moja wiedza jest "marna" moze i jest marna ale z takimi " sprzętami " się nie spotkałem .

pozdrawiam :padam:
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

 

Postprzez slavwek.ie » 2 sty 2012, o 12:22

RiNcU napisał(a):tylko w moim towarzystwie motoryzacyjnym nie spotkałem sie jeszcze z tą twoją firmą carpower
Wąskie masz to towarzystwo najwyraźniej.. Carpower jest produktem firmy Monacor (też pewnie nie słyszałeś) ... i nie jest moją firmą.
RiNcU napisał(a):Głośnik PowerBass o rzekomej mocy 300 W RMS napewno rostrzęsie mu auto . ( jak on będzie miał 150 w rms to będzie dobrze )
Takimi teoriami jeszcze bardziej się pogrążasz..
Niejaki Grochu_Mk3 ma słabszą wersję tegoż modelu (dokładnie PB-S12) i na zeszłorocznym zlocie VW Mania wykręcił tym III miejsce w BassRace, najwyraźniej głośnik potrafi więcej niż myślisz, co?

Obrazek

Carpower HPB-1502 jest jednym z najtańszych markowych wzmacniaczy o dość dużej mocy, skierowanych do napędu subwooferów (ze względu na średnią jakość dźwięku), poleciłem go autorowi tematu, ponieważ szuka NOWYCH klocków i chce zamknąć się w kosztach 800zł.

Stawiasz sobie za wzór głośnik Tonsila (pewnie 8 Ohm), napędzany jednym z największych bubli rodem z dalekiego wchodu (Peying), masz ubogą wiedzę na temat firm, modeli, parametrów - nie kompromituj się więcej.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 12:31

slavwek.ie,
Nie kompromituje się tylko wchodze w dyskusję , być może się jeszcze czegoś naucze od Ciebie dzięki temu .

" Carpower jest produktem firmy Monacor (też pewnie nie słyszałeś) ... i nie jest moją firmą. "

Wiedziałem o tym , to akurat kolego przeczytałem w internecie.


Chciałbym kolego poznać Twoje zdanie na temat firmy ALPINE .
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

Postprzez slavwek.ie » 2 sty 2012, o 14:48

RiNcU napisał(a): Chciałbym kolego poznać Twoje zdanie na temat firmy ALPINE .
może sprecyzuj temat, bo równie dobrze mógł bym zapytać Cię, co sądzisz o firmie Mercedes?..
O co konkretnie pytasz? Radia, głośniki, wzmacniacze? Jakieś konkretne modele?
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 15:04

slavwek.ie,

Dokładniej o radia . Szczególnie o ten model CDE-9870R
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

Postprzez slavwek.ie » 2 sty 2012, o 15:09

RiNcU napisał(a):model CDE-9870R
Rozumiem że jesteś w stanie posiadania i jesteś megazadowolony...
Cóż, każda firma (w tym Alpine) ma lepsze i gorsze serie i modele.
Seria CDA uważana jest za serię wyższą, przy czym i w niej zdarzyło się firmie wypuścić model "gorszy"
CDE to podstawowa seria, porównywalna i nie wyróżniająca się niczym spośród konkurencji w swojej klasie i w swoim wyposażeniu. Jedynym, czym się wyróżnia, to wyższa cena (ot tak, każą sobie płacić za napis na panelu)
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 15:17

slavwek.ie,
No tak posiadam takowe radio w aucie i jestem zadowolony. Moje zdanie ogólnie o tych alpine jest takie , że co prawda są droższe ale jednak są lepsze radia niż jakies Piooner , Sony , czy jakies Blaupunkty . Ale to tylko moje zdanie . Nie mówie tego tylko dlatego ze akurat mam radio Alpine tylko mówie tak bo takie mam zdanie i wielu moich znajomych twierdzi ze radia Alpine są dobre, jeśli chodzi o jakość dzwięku itp.

[ Dodano: 2012-01-02, 14:22 ]
Aaa co do tych radyjek to chciałem jeszcze powiedzieć , że chwalę sobie JVC . miałem kiedyś radyjko JVC ( KD-G411 ) i byłem zadowolony z niego . Jakość dźwięku dobra , dość mocne radio a wygląd to nawet i lepszy niż ten Alpine co mam teraz
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

Postprzez Grochu MK3 » 2 sty 2012, o 15:31

RiNcU, człowieku nie masz zielonego pojęcie na temat CA... i nie kłuć sie z kolegą bo on siedzi juz ładnych pare lat w tym temacie... Wszyscy go dobrze znaja... jesli chodzi o PB to nie pie**l mi glupot... ze gra H*jowo... poniewaz posiadam takowy głośnik... jeśli myslisz ze PB gra H*jowo.. to czemu zdobyłem garnek w DB Dragu?? zaproszam cie do posluchania co potrafi ten glosnik którego nie polecasz... a jesli myslisz ze JBL gt5 jest duuuuuuzo lepszy... to moim zdaniem powinienes zamknąc sie w swoim miasteczku.. i podrywac małolaty wychodzace z gim PozdraVwiam
P.S
Jesli twoimi piorytetami są Magnat i JBL... to :dobani: :dobani:
VW TEAM PABIANICE
....NISKO I SZEROKO....
Grochu MK3
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 22:12
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez slavwek.ie » 2 sty 2012, o 15:39

RiNcU napisał(a):jednak są lepsze radia niż jakies Piooner , Sony , czy jakies Blaupunkty
Musiał byś sie odnieść konkretnie do któregoś z modeli konkurencji, bo takie porównanie ogólnikowe nie ma sensu.
Wielu jest takich jak ty i twoi znajomi, wychwalają Alpine pod niebiosy, w większości przypadków wynika to z tego, że nie słyszeli nic innego, lub porównywali modele w zupełnie innych klasach brzmieniowych.
Mam spore doświadczenie w CA, miałem w swoich autach wiele radioodtwarzaczy przeróżnych firm, wiele zamontowałem klientom, ale jak do tej pory nie mam odwagi powiedzieć TO jest najlepsze, lepsze od TEGO, TAMTEGO i TAMTEGO też..
Wszystko kwestia porównania danych modeli..

Dla ciekawostki powiem ci, że słynny Alpine Status F#1 z całą elektroniką wspomagającą (proc. dźwięku) wcale nie odskakuje jakości brzmienia np flagowej jednostce Sony XES, które wyprodukowane kilkanaście lat temu dotąd nie ma sobie wielu równych. podobnie sprawa ma się z Pioneerem ODR.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 15:55

Grochu MK3,
Może Ty kolego mieszkasz w miasteczku i podrywasz małolaty . Nie musisz tutaj od razu nikogo tak jechać ... wystarczyłoby normalnie powiedzieć , Tak jak pisałem wcześniej ze być może sie czegoś też dowiem od slavwek.ie, i wcale się z nim nie kłóce . Nie pisałem ze JBL GT5 jest lepszy od tego PB co pisał slavwek.ie, więc troszke nei rozumie twojej spinki . Ja nie mówie , że się na tym znam , ale dzięki takiej wymianie zdań moge sie czegoś dowiedzieć , nie mam racji ?


slavwek.ie,
Tak jak pisałeś , porównywanie ogólnikowe nie ma sensu , więc lepiej zakończyć tą dyskusje :) To , że masz doświadczenie w CA w to nie wątpie i wcale nie mówie , że nie . Nie chciałem nikogo urazić ani nic swoimi postami .

pozdro
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

Postprzez krystek.l » 2 sty 2012, o 16:15

Chłopaki ale się żeśta rozgadali...
Magnat czy JVC czy inne marki to wszystko jest dobre....
ja np gustuje w pioneerach i blaupunktach inne marki to dla mnie wiecie...
ale jak to mówią na dzielni liczy się dobre pierdnięcie głośnika...
a więc im wiecej watt tym lepiej... ale tym samym trzeba dobrego wzmaka by uciągnął resztę... więc zależy od tego ile kasy i upodobania właściciela...

ogólnie mogę powiedzieć że jak ma się głośnik minimum 700 watowy to już dobrze pierdzi w aucie... a jak jest powyżej 1000 to zaczyna pomału zagłuszać resztę i trza kombinować nad pozostałymi głośnikami i wzmakiem :)

a my tu mamy doradzić koledze co se ma kupić za dobrą kase sprzęt a nie gadać która lepsza marka :hyhy:
krystek.l
 

Postprzez RiNcU » 2 sty 2012, o 16:19

krystek.l,
Zgadzam się z Tb . Dlatego chce już zakończyć tą dyskusje . A kto się zna to niech koledze doradza i tyle ;)


Pozdro ;-)
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości