wzmacniacz + sub +kable do 400zł

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez bogib184 » 28 sie 2012, o 21:09

To po to kupuje się nowy sprzęt, żeby bujać się z nim po gwarancjach i zamiast słuchać, czekasz miesiąc, albo i dwa na swój nowy sprzęt :shock: Po to się coś stara człowiek doradzić, żeby inni nie powielali tego błędu (Voice Krafty, Firsty i te typy sprzętu) Ja tam wolę sprawną używkę (takiego RF, to tak szybko nie zamęczysz), wolałem 15 letniego VW jak nowego Poloneza :lol:
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

 

Postprzez Taksi » 28 sie 2012, o 21:43

rafal9119 napisał(a):
Taksi napisał(a):a co do rafal9119 pamiętaj obojętnie co ale ma gwarancje!!!! Jaka by nie była ale jest!!!!

wiesz co ja to dziekuje za taka gwarancje. na sprzet bedzie czekał 2 miechy ktory pograł mu tylko 1 miesiac i dalej zwrot i tak do znudzenia :lol: :lol:

Jak kupuje się sprzęt na MEGA WYPRZEDAŻY później trzeba czekać!!!!! Zacznij kupować w ludzkich sklepach będziesz traktowany jak człowiek. Pamięta mamy xxI wiek i jesteśmy w UNII. Unia rządzi!!!! Unia radzi!!!! Unia nigdy cie nie zdradzi :-P

[ Dodano: 2012-08-28, 20:51 ]
bogib184 napisał(a):To po to kupuje się nowy sprzęt, żeby bujać się z nim po gwarancjach i zamiast słuchać, czekasz miesiąc, albo i dwa na swój nowy sprzęt :shock: Po to się coś stara człowiek doradzić, żeby inni nie powielali tego błędu (Voice Krafty, Firsty i te typy sprzętu) Ja tam wolę sprawną używkę (takiego RF, to tak szybko nie zamęczysz), wolałem 15 letniego VW jak nowego Poloneza :lol:

zapewne wolał byś starego vw ale nie porównuj do poloneza!!!! Nie ta liga!!!!! Nie ma się co dziwić zadki model radia masz :-D za 200 zl powinieneś antykwariat otworzyć jak takie starocie ubóstwiasz!!!! Wraz z tym drogim bobem marlejem co po swoim staff-ie sowy widzi :lol:
w tym temacie patrząc na sprzęt i wyróżnienia może jedynie powiedzieć coś maciej78 i on już powiedział. Chociaż na temat!!!! Ale nie krytykował wyboru kolegi!!!!
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez bogib184 » 28 sie 2012, o 22:17

Co Ty palisz chłopie, bo nie zrozumiałem Twojej chaotycznej wypowiedzi ? Gdzie ja krytykuję, ktoś pyta co to warte, szczerze odpowiadam i jako że to Forum mogę coś zaproponować ze swojej strony. Miotasz się w wypowiedziach i sam piszesz bajki, bo co ? Sam może sprzedajesz takie cudaki ? :lol: Jak kupi ktoś jakiegoś cudaka, to jak mu nie zrobią na gwarancji, to niech leci się poskarży do Strasburga :lol: Pozdro śmieszny ludku ;-)
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez Taksi » 28 sie 2012, o 22:29

bogib184 napisał(a):Co Ty palisz chłopie, bo nie zrozumiałem Twojej chaotycznej wypowiedzi ? Gdzie ja krytykuję, ktoś pyta co to warte, szczerze odpowiadam i jako że to Forum mogę coś zaproponować ze swojej strony. Miotasz się w wypowiedziach i sam piszesz bajki, bo co ? Sam może sprzedajesz takie cudaki ? :lol: Jak kupi ktoś jakiegoś cudaka, to jak mu nie zrobią na gwarancji, to niech leci się poskarży do Strasburga :lol: Pozdro śmieszny ludku ;-)

to w takim razie do podstawówki goń, naucz się czytać!!!! Chłopak wyraźnie napisał do 400zl!!!! widocznie czytać nie potrafisz!!!! ze zrozumieniem nie wspomnę!!!!
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez bogib184 » 28 sie 2012, o 22:40

Chyba sam powinieneś się tam cofnąć, bo błędy ort. sadzisz jak kartofle :lol: Za ile ja mu sprzęt poleciłem za 1000, 2000, 5 k PLN ? Okolice 400 PLN, więc czego ziejesz chłopie ? Dodawać nie umiesz ? Oprócz polskiego, to jeszcze matematyka się kłania. Ja już nie robię OT (swoje wiem na temat sprzętu CA i tych "cacuszek" świecących nowych - zazwyczaj ktoś się sadzi, bo sam takimi handluje i tłumaczy, że na początek dobre, bo można $$$ zrobić, a mądrzejsi kupią pewną używkę, kilka półek wyższą od tego badziejewa i większą pociechę z tego będą mieli). Nie będę człowiekowi tematu już zaśmiecał, a i Tobie radzę to samo.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez Taksi » 29 sie 2012, o 06:09

Zapewne Alfa i Omega z ciebie ;-) omnibus i licho wie co jeszcze!!!! Ale dobrze chociaż ze na roli się znasz :-) i nie stwierdziłeś ze ziemniaki się sieje :lol: zuch chłopiec ;-) a sprzedawcą żadnym nie jestem..bez obaw kolego. A na koniec tylko dodam ze nie mów do mnie chłopie. Rolniku!!!!! :-P i sam swoich bledow szukaj badziejewa!!!! Co to k.... :lol:
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez gawior » 29 sie 2012, o 14:20

Taksi, nie unoś się, bo siedząc nie długo na TYM forum, to widzę że bogib184 ma coś do powiedzenia w sprawach CA i nie pieprzy głupot.

Sam mam jeden wzmacniacz z 1991,lub z 1992r. a drugi z 1995r, ale sa to wzmacniacze jeszcze zaprojektowane w Niemczech i wykonane w Japonii, za czasów gdzie projektowali z myślą o dźwięku. Teraz to projektują księgowi, tak żeby było jak najbardziej opłacalne.
Już się tacy trafiali na ty, czy na innym forum, że kupowali piece za nie duże pieniądze, z dobrą mocą na papierze itp. a po chwili pojawiały się tematy typu "przestało grać", "grzeje się".

Do autora. Zamów sobie ze strony STX.pl , lub z allegro ( też ta firma sprzedaje na allegro ) głośnik SW.STX.8.2.300 2x2ohm
Koszt 98zł + KW ( czyli 124zł ). Do tego skrzynka to koszt 22,80zł ( w Castoramie dotną ci elementy jak im podasz ), garść wkrętów do drewna, klej do drewna, terminal głośnikowy ( 5- 10zł ) i 0,5m kabla np. 2x4mm^2
Głośnik tan moim zdaniem lepiej gra od MDS08. Może nie samom jakością, ale gra mocniej i do jakości też nie ma się co przyczepić.
Potrafi dobrze kopać, jak nie jeden 25cm.

Kable używane można kupić nieraz za 50zł, bo nie muszą być nowe, a wzmacniacz jak najbardziej używany. Sam już się przejechałem na nowych, tańszych wzmacniaczach ( droższych niż dobre używane ). Gwarancje często można sobie w d... wsadzić. Na siłę próbują wcisnąć, że uszkodzenie z winy użytkownika i jak z mordą nie wpadniesz do serwisu, to możesz sobie mieć gwarancję.

Do 200zł wzmacniacz z 200W na pokładzie w mostku tez kupisz.
Ja trafiłem chociażby na Kenwood KAC-923 i dałem za niego 170zł 2x100W i 1x270W przy 12V ! a przy 13,5V nie wiadomo ).

Do 200zł kupisz na pewno jakiegoś np. AXTONA
Chociażby:
Kod: Zaznacz cały
http://amp-performance.de/209-Axton-C502.html

Tutaj masz jego moce zmierzone, a nie z instrukcji:
Kod: Zaznacz cały
http://amp-performance.de/209-Axton-C502.html

Zasili i nie wymagającą skrzynkę i zestaw przedni.
Alpine CDA-7897->CHA-S634->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1 ) + Focal 6K2P, Rodek R4100A2->2xSTX 8" 23L@35Hz
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości