Wybór.

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez Basior1997 » 18 lip 2011, o 00:49

wjts, sam słucham muzyczki z porządnym wykopem i dla pozartych
wiec polecam ci np phase pcs lub cfx teraz dostaniesz takie głosniczki tylko produkowane przez mac audio wtajemniczeni wiedzą dlaczego ale jak napisałeś wygłusz drzwi załuż dystanse to podstawa dla systemu separowanego
widze ze jestes z wlkp odezwij sie na gadu 655367 może mamy niedaleko wiec mogł byś posłuchać mojego grania
Jak sie bawic to sie bawic 1.8 wyj..... VR6 wstawic :)
Avatar użytkownika
Basior1997
Members
 
Posty: 591
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 19:56
Lokalizacja: DGR/PL

 

Postprzez wjts » 20 lip 2011, o 17:15

Dzięki Koledzy za odzew.
Szukam głośników które zagrają miłym przyjemnym dźwiękiem,które stworzą jakąś głębię i nie będą natarczywe jak Hertze HSK i ESK miałem okazję słuchać tych głośników i po mojemu bardziej pasują pod rock,niż pod muzykę elektroniczną(barwa dźwięku bardziej metaliczna). Jeśli chodzi o kwestię basu myślę że na początek wystarczy mi mój stary poczciwy JL Audio 10W0,leży gdzieś w piwnicy więc trzeba będzie go przeprosić i zamontować. Na chwilę obecną chce się skupić na wygłuszeniu drzwi,zakupie w miarę porządnego radia i systemu przedniego. Co do wygłuszenia drzwi to powiedzcie Koledzy jakie maty są najlepsze i ile sztuk potrzeba na parę drzwi(golf 3d),jakie radyjko będzie OK w cenie ok700-1000pln może być używane i ten system przedni.

Pzdr
wjts
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 cze 2011, o 20:32
Lokalizacja: wlkp

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości