"Wieś audio" jak to poprawić ?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez Opik » 11 sie 2012, o 13:17

ja mam w GTI 8 głośników fabrycznie - dwa z przodu w drzwiach (średnie i niskie), na górze w desce piszczały, z tyłu mniej więcej w tym miejscu gdzie on "wsadził" te swoje cuda i ostatnia para na dole w boczkach, tak że dół jest lekko poniżej poziomu kanapy (i to też są dwudrożne średnie + niskie)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez PrzemkoXVI » 11 sie 2012, o 13:37

Ostatnio jak przyszło mi zdejmować tylne boczki zauważyłem, że są tam miejsca na głośniki. Są one zaznaczone, ale trzeba by samemu wyciąć otwory ;-) . Wersja - Joker 3d
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez killah » 12 sie 2012, o 20:28

PrzemkoXVI napisał(a):Ostatnio jak przyszło mi zdejmować tylne boczki zauważyłem, że są tam miejsca na głośniki. Są one zaznaczone, ale trzeba by samemu wyciąć otwory ;-) . Wersja - Joker 3d


oo to ciekawe, aż idę sprawdzić czy u mnie też to jest.

[ Dodano: 2012-08-12, 19:31 ]
lol,

masz rację, jest taka przerywana linia:D

No dobra ale jak to wytnę to jak przymocuję głośnik? Nie będzie tak jak z przodu że jest takie wewnętrzne kółko do którego przykręca się głośnik. No chyba że dystans.. ale czy są dystanse na tył?
killah
 

Postprzez sebadure » 12 sie 2012, o 22:03

Uniwersalny 165mm powinien pasować na tył bo dedykowanych na tył nie spotkałem jeszcze.
sebadure
Badacz tematu
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 gru 2011, o 23:35
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez gawior » 23 sie 2012, o 11:02

Na tyle ( przynajmniej w 5D ) są głośniki 165mm

Dixx37, twoje radyjko ma 4x50W, ale mocy maksymalnej, która ma się nijak do mocy rzeczywistej. Radyjko twoje ma ( jak i większość ) 4x18-20W RMS
Producenci podają np 4x25-27W RMS, ale przy czym... Przy 14,4V, a takie przy włączonych światła itp. jest raczej nie osiągalne.
U mnie w JVC KD-SH1000 producent prosto z mostu podaje 4x20W i tyle.

Głośniki zagrać zagrają, ale przy większej głośności masz przesterowany sygnał, no i brak kontroli nad głośnikiem ( głośnik lata jak stara szmata na wietrze ). Zaczyna się pierdzenie głośnika i zniekształcenia w dźwięku, co sporo osób uważa, że głośnik nie wyrabia, a to wzmacniacz nie daje rady.

Prześledź kable i popraw fuszerkę, to po pierwsze. Na tył bym nie ciągnął żadnych kabli, bo bym nie montował głośników z tyłu.
Boczki bym wymienił na całe. Z przodu bym zajął się drzwiami i tam umieścił tylko głośniki + subwoofer
Alpine CDA-7897->CHA-S634->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1 ) + Focal 6K2P, Rodek R4100A2->2xSTX 8" 23L@35Hz
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości