Skrzynia basowa

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez KillerBlack » 1 sie 2011, o 13:07

Czyli wróciłem do punktu wyjscia:D
Avatar użytkownika
KillerBlack
Gaduła
 
Posty: 648
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 22:01
Lokalizacja: ŁdZ

 

Postprzez swatu » 1 sie 2011, o 14:57

ciezko powiedziec ,wzmacniacz nie wydaje sie byc zbyt nowy ,i boje ze ze nowsze subwoofery moga byc dla niego zbyt mocne.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez slavwek.ie » 1 sie 2011, o 19:25

Puknij do tego usera:
http://www.golf3.pl/privmsg.htm?mode=post&u=12541
ustaw się z nim na odsłuch, to zobaczysz co potrafi PB w zamkniętej skrzyni, zasilone dobrym wzmacniaczem.
Dodam, iż zajął na tym III miejsce w BASS RACE na tegorocznej VW Manii
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez slavwek.ie » 1 sie 2011, o 19:38

Wzmacniacz bardziej nadaje się do napędu przedniego systemu (np w bi-ampingu) ze względu na właściwości brzmieniowe, do subwoofera rozejrzał bym się raczej za czymś mocniejszym.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez PrzemeK » 3 sie 2011, o 12:03

Ok dzięki a czego mam szukać żeby dobrze grało (wzmacniacz+subwoofer) tak do 500 zł?
PrzemeK
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 paź 2010, o 10:22
Lokalizacja: Nysa

Postprzez mikolajmakoski1 » 7 sie 2011, o 21:09

lepiej poszukać używanych i mocnych sprzętów typu phase rockford lub soundstream czy reaudio niz kupować nowe które nie zagrają prawdziwym basem tylko będą pukać. Osobiście polecił bym głośnik BOSCHMANN V1050SNI ma bardzo czysty bass i przystępna cenę obudowę sam sobie zrobisz a wzmacniacz do niego poleciłbym BOSCHMANN PCH-6882 i spokojnie w 500zl sie zmiescisz

http://allegro.pl/nowy-subwoofer-25cm-6 ... 14417.html

http://allegro.pl/boschmann-pch-6882-12 ... 22972.html
mikolajmakoski1
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2011, o 19:08
Lokalizacja: AKNS

Subwoofer bose z audi do bagażnika -nadkole (lewe lu prawe)

Postprzez tomeek2207 » 26 lis 2011, o 19:47

Witam otóż chodzi mi po głowie taki plan a mianowicie wsadzenie subwoofera razem ze wzmacniaczem bose z audi w nadkole do bagaznika. Golfik to hatchback 4/5drzwi
czy to zda egzamin przy przednich głośnikach Jbl cs6c i czy zmiesci sie to tak zeby nie było tego widac. Ma ktoś cos takiego?? ewentualnie czy ktos to widział?


Lub biorę pod uwagę inną konstrukcję taka która sie zmiesci w nadkole i nie przekroczy 200zł za sam subwoofer bo wzmaka z bose mam:)
tomeek2207
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 20:08
Lokalizacja: wodzisław

Postprzez strzeliniasty » 27 lis 2011, o 20:54

tomeek2207, tylko z lewej strony - jest wiecej miejsca niz z prawej :)

ja mam tak kolega skrecil mi skrzynke narazie podlaczona i gra w sam raz (nie ma BUM BUM tak mocnego ze szyby lataja - jest taki basik jak mi pasuje :) ), pozostalo mi jeszcze ja obic materialem i bedzie skonczone

Obrazek

Obrazek

gumka tez wyleci docelowo bedzie przykrecony
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Problem ze skrzynia

Postprzez ares101 » 5 gru 2011, o 18:42

Witam od pewnego czasu zmagam sie z nastepnujacym problemem: co pewnien czas wylaczalo mi tube w bagazniku (skrzynie basową) i niema basy. Najpierw przerywała, pozniej raz działała a raz niee. Dzisiaj juz w ogole nie chciala dzialac. Poszedlem po kablach i wszystko do wzmacniacza jest dobrze, poniewaz swieci lampka zielona "power". Ma ktos jakis pomysl co tu wyczynic z tym? Dodam ze mam przleacznik ktory odcina prad od radia i gdy go wlanczam to jest jedno czasnięcie i cisza. Wlaczalem bez przelacznika, wymienialem je i bez efektu.
ares101
Czytacz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 wrz 2011, o 00:17
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez KillerBlack » 5 gru 2011, o 20:53

A sprawdzałes tube na innym wzmaku;> i w druga strone? cos mi to wyglada na koncówke mocy, ale niejestem pewny, bo dziwne jest to ze Ci cyka jak właczysz. Niech moze sie ktos wypowie co bardzoiej w tym siedzi. Ale ja bym zacozł od sprawdzenia tuby i wzmaka
Avatar użytkownika
KillerBlack
Gaduła
 
Posty: 648
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 22:01
Lokalizacja: ŁdZ

Re: Problem ze skrzynia

Postprzez RiNcU » 5 gru 2011, o 20:55

ares101 napisał(a): Poszedlem po kablach i wszystko do wzmacniacza jest dobrze, poniewaz swieci lampka zielona "power".


Do wzmaka wszystko ładnie , a patrzałeś czy przy tubie wszystko łączy ? kolega miał kiedyś taką sytuacje z subem najpierw mu przerywało , potem zupełnie przestało grać. Tak samo poleciał po wszystkich kablach do wzmaka itd wszystko było dobre ale jednak nie grało . Okazało się , że był przełamany jeden kabel ktróry wchodzi do Suba . Więc sprawdź sobie tamte styki przy Tubie. I sprawdź sobie kabel chinch co jest podłączony do radia który idzie do wzmaka , bo też może być przyczyną . Gdy włączycz robi ci takie stuk tzn. ze wmak prąd dostaje ale może nie dostawać sygnału z radia a za to odpowiedzialny jest chinch.

Pozdro ;-)
RiNcU
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 23:31
Lokalizacja: Żory (śląskie)

problem z subwooferem

Postprzez ares101 » 13 sty 2012, o 20:00

Witam posiadam Blaupunkta 200 rms + (dawniej jaki chinskie cos ;d chyba nazwa terminator) i naraz przestalo mi to grac. Dzialo sie tak ze gdy wlaczylem muzyke bass byl przez 5s pozniej przestawal grac, wygladalo na to ze wzmacnaicz sie przegrzewal i nie gral (mierzylismy nawet to miernikiem) kupilem nowy jbl gto 2000 podlaczam i zagralo 10 s i znow przestalo :-o prąd idzie bo dioda swieci lecz tuba nie gra, nekiedy daje oznaki jednym uderzeniem czyli chyba skrzynia dziala. Co o tym myslicie?
ares101
Czytacz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 17 wrz 2011, o 00:17
Lokalizacja: Racibórz

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości