Porada w sprawie głośników Hertz!!

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

glosniki

Postprzez din » 24 lis 2010, o 09:14

Ja kupilem w koncu helixy b62c i szczeze mowiac to nie jestem zadowolony;/ Co prawda graja czysto nawet glosno ale w golfie z tych glosnikow basu nie ma w ogole;( poprzednie (stare phillipsy) maja wiecej basu niz te helixy;( Golf poprstu ma jakas taka dziwna konstrukce drzwi ze glosniki nie chca grac dobrze. W omedze mialem te samo radio i te same glosniki(phillips) i graly elegancko - czysto z basem(bylo brzmienie) a w golfie jest padaka. Skrzynki nie chce bo potrzebuje miejsce w bagarzniku.
din ;))))
din
Badacz tematu
 
Posty: 159
Dołączył(a): 16 paź 2009, o 14:39
Lokalizacja: Gdynia

glosniki

 

Postprzez slavwek.ie » 24 lis 2010, o 16:30

din napisał(a):Beda grały pod samym radiem z przodu w dystansach - wygłuszenie na lato jak sie cieplej zrobi.

slavwek.ie napisał(a):Montaż czegokolwiek w nie przygotowanych drzwiach mk3 nie przyniesie oczekiwanego efektu, czy to będzie najtańszy Hertz, czy system za 1000zł.

Znam wielu, którzy przykręcili woofer do tapicery za pomocą 4 śrubek, podpięli kabelki i... uuu, nie gra, nie ma basu a przecież kupiłem głośniki, które wszyscy polecali...


swatu napisał(a): wy tu dyskutujecie a Kayka0530 juz pewnie kupiła głosniki....
Owszem, kupiła HSK..
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez gomez1982 » 25 lis 2010, o 01:23

To wygłusz drzwi i zamontuj głośniki na dystansach potem powiesz " o jednak jest bas" tak więc najpierw zrób to co mówię a potem narzekaj. No albo kup jakiś mały piecyk do bagażnika i też helixy zagrają.
Moja Śliweczka
Gwint str. 10
Obrazek
Avatar użytkownika
gomez1982
Gaduła
 
Posty: 709
Dołączył(a): 13 mar 2009, o 00:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez din » 25 lis 2010, o 08:41

dystanse mam i drzwi wygluszone tez;( te drzwi sa jakies dziwne i tyle. Sa auta w ktorych bez wygluszania dystansow i innych srednie glosniki extra graja a tu trzeba kombinowac ze hoho aby to jakos gralo.
din ;))))
din
Badacz tematu
 
Posty: 159
Dołączył(a): 16 paź 2009, o 14:39
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez slavwek.ie » 25 lis 2010, o 16:21

din, raz piszesz, że głuszenie na lato jak będzie ciepło, teraz znów że masz wygłuszone... więc jak jest?
Montowałem Helixy DB nie raz i wierz mi, bas da radę z nich uzyskać.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Basior1997 » 27 lis 2010, o 22:42

slavwek.ie napisał(a):Montowałem Helixy DB nie raz i wierz mi, bas da radę z nich uzyskać.

da sie tez tak robiłem nawet pod radiem idzie ale inny efekt radio a inny wzmak
Jak sie bawic to sie bawic 1.8 wyj..... VR6 wstawic :)
Avatar użytkownika
Basior1997
Members
 
Posty: 591
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 19:56
Lokalizacja: DGR/PL

Postprzez killah » 28 lis 2010, o 22:57

koledzy

nie wiem o czym to dyskutować ... hertze pb helixy.. jedna średnia półka cenowa która i tak wystarczy przeciętnemu kowalskiemu. Sądzę że i mi by wystarczyło gdybym miał kasę. Jednak ktoś kto ceni sobie jakość dźwięku wyśmieje te firmy.

Co do wygłuszenia uważam że to warto zrobić. Moje boczki były tak często zdejmowane że pewnie by odpadły od mocniejszych głośników :D
killah
 

Postprzez din » 29 lis 2010, o 08:40

na lato chce zrobic gluszenie jeszcze raz! Jakies lepsze maty itp. moze uda mi sie jeszcze cos troche z tego wyciagnac;/ bo na dluzsza mete to oszaleje
din ;))))
din
Badacz tematu
 
Posty: 159
Dołączył(a): 16 paź 2009, o 14:39
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości