Nawigacja

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez TunaFish » 24 maja 2011, o 14:26

z torrentów ściągnąłem ostatnio fajną MapaMap :) Polecam :) na priv mogę linkacza zapodać :)
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław

 

Postprzez viceroy89 » 24 maja 2011, o 15:04

najpierw musze sobie kupic jakas navigacje a dopiero puzniej bede myslal o jakis mapach, ale linka mozesz zapodac nie zaszkodzi na pewno ;-) Aha pare postow wyzej jest dobry link do forum o nawigacjach-mozna tez mapy sciagac. Ale niestety na poczatek jest tam tego wszystkiego za duzo na muj leb wiec wole zaczac od tego forum kture owazam jest zajebi****
P.S przepraszam za moja ortografie-w podstawowce nie owazalem na j.polskim :roll: teraz zaluje...
"Życie jest zbyt krótkie by jeździć powoli..."
Avatar użytkownika
viceroy89
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 lut 2010, o 19:43
Lokalizacja: Żary

Postprzez TunaFish » 24 maja 2011, o 15:13

Posłałem linkacza na PW :) Pozdro!
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław

Postprzez PiJey88 » 24 maja 2011, o 15:16

mogę polecić navi LARK 50.3
5-calowy duży wyświetlacz, możliwość wgrania na kartę np automapy i odpalenia bez utraty gwarancji, nowa w Euro-RTV-AGD kosztuje 199 zł. Jak za te pieniądze to naprawdę nieźle sobie daje radę, dla przeciętnego użytkownika w zupełności wystarcza :ok:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez TunaFish » 24 maja 2011, o 15:17

No niezła nawigatka :) Ja korzystam z Lark 43.2LM i też zadowolony jestem w pełni :)
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław

Postprzez viceroy89 » 24 maja 2011, o 15:29

http://allegro.pl/lark-50-3-nawigacja-g ... 20232.html no jest dosyc dobra ale ta co podalem wyzej ma lepsze parametry i dodatkowo BLUETOOTH, wole wydac te 50zl i kupic cos co posluzy jakis czas. Nie wiem wlasnie jak to jest z ta firma jeszcze, ktora lepsza...

[ Dodano: 2011-05-25, 10:17 ]
A jednak wybralem ta http://allegro.pl/show_item.php?item=1612279974 Dzisiaj zamowilem i teraz taka sprawa, mogl by ktos podeslac linka do najnowszej automapy, wyczytalem ze polecacie wlasnie AM i dla tego jak dostane uzadzonko mam zamiar odrazu wgrac to co jest najlepsze z gory dzieki.
"Życie jest zbyt krótkie by jeździć powoli..."
Avatar użytkownika
viceroy89
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2 lut 2010, o 19:43
Lokalizacja: Żary

Postprzez strzeliniasty » 25 maja 2011, o 15:30

ja kupilem w biedronce larka za 160zl i hula juz 5rok bez problemow :) kumple w firmie maja MIO SONY i TomToma i na stalej trasie gdzie jezdzimy potrafi im kazac zawrocic na srodku autostrady

co do MapaMap - mialem i wykasowalem

jezeli chodzi o pokrycie Polski to AutoMapa ma chyba najlepsze (nawet w wioskach juz sa numeracje domow) na AutoMapie jezdze od samoego pcozatku pracy za kolkiem i nie narzekam obecnie posiadam najnowsza wersje z mapami calej europy i pracuje super nie wiesza sie czy cos z tych rzeczy.

NAWIGON ma tez dobre urzadzenia i mapy a zwlaszcza ma funkcje TMC (na biezaco wylapuje informacje o wypadkach korkach lub innych problemach na drodze i jezeli stalo sie to na twojej trasie automatycznie wyznaczy objazd)

jednak do nawigacji najlepszym partnerem jest jeszcze CB radio - ten zestaw dziala zajedwabiscie.
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości