Nawigacja-czy warto?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Nawigacja-czy warto?

Postprzez paffeł » 4 kwi 2009, o 16:31

Witam :-D
Mam zamiar kupić nawigację i nie bardzo wiem czym kierować się przy zakupiue... :-/ Liczę na Waszą pomoc. A oto link http://www.allegro.pl/item590854472_naj ... ratis.html Napiszcie czy warto to kupić?
Avatar użytkownika
paffeł
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 mar 2009, o 01:11
Lokalizacja: Łosice

Nawigacja-czy warto?

 

Postprzez _zakix_ » 4 kwi 2009, o 18:13

Ja mam mante 060 do tego 1GB karta i automapa i o wiele łatwiejsza jest jazda ;)
Avatar użytkownika
_zakix_
Czytacz
 
Posty: 91
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 15:38
Lokalizacja: Gryfino

Postprzez Leito » 4 kwi 2009, o 18:25

Leito
Members
 
Posty: 1528
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:40
Lokalizacja: Janówko k. Brodnicy
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez morsdicti » 4 kwi 2009, o 19:19

bzdura z tą nawigacją z aukcji którą podałeś :) w Polsce żadne miasto nie wygląda tak jak tam jest narysowane na tym obrazku ..... w Chinach może i owszem :)

Ja mam do sprzedania za 330zł nową (raz używaną) Mio Moov 200 z mapą polski MioMap 2008 na 2 letniej gwarancji + karta 1GB + odblokowanie do Windows CE .... może jesteś zainteresowany hehe ?
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez seb » 4 kwi 2009, o 20:12

morsdicti, Twoje mio moov tez nie jest taka idealna, mam taka i pare razy wyprowadzila mnie gdzies................... ale fakt tania i stosunek jakosci do kasy ujdzie w tloku.
seb
 

Postprzez lisu891 » 4 kwi 2009, o 21:20

:-D Mio bez dobrejj AUTOMAPY to srednio na Jeża ..! Kolega zajmuje sie sprzedażą nawigacji to troche tam sie pytalem co i jak :D Wiec Raczej Wiekszosc Nawigacji na Orginalnych mapach kiepsko działa jesli chodzi o dokladnosc:) Co chwile wychodza jakies uaktualnienia :D Poprstu szukajcie sobie AutoMap na jakis forach o nawigacjach tam jest pelno tego i wgrywajcie :D
lisu891
Badacz tematu
 
Posty: 197
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 18:00
Lokalizacja: Skarżysko kamienna

Postprzez seb » 4 kwi 2009, o 23:24

ja swoja mape testowalem na swoich "sciezkach" i zaprowadzila mnie w takie miejsca gdzie auto nie dalo rady ale mapa gadala " jedz dalej"............
seb
 

Re: Nawigacja-czy warto?

Postprzez mr.morty » 5 kwi 2009, o 00:50

paffeł napisał(a):Witam :-D
Mam zamiar kupić nawigację i nie bardzo wiem czym kierować się przy zakupiue... :-/ Liczę na Waszą pomoc. A oto link http://www.allegro.pl/item590854472_naj ... ratis.html Napiszcie czy warto to kupić?

cześć
co do tematu - jeśli kręcisz się tylko wokół swojego domku to się nie opłaca, natomiast jeśli jezdzisz dalej i masz zbędnych pare groszy...
zapewne sporo ludzi będzie ci polecało garmina lub tom toma i oprogramowanie automapy. To jest rozwiązanie dość drogie ale też i wybajerowane :-)
Rozwiązanie budżetowe to zakup Akiry(np mm512) lub jakiejś Navii (np nv 35 lub 45) do kupienia w owadzie(w Biedronce) odblokowanie go i wgranie potrzebnego ci oprogramowania z witaminami :-) Kupujesz taki sprzęt za trochę ponad 200 zł, do tego jeszcze karte sd(do 4 giga) logujesz się na jakies forum maniaków gps (polecam www.my-navia.pl) wyszukujesz potrzebny ci wątek i działasz jak ci starszyzna radzi. (tylko błagam nie pisz czesc, jestem tu nowy...)
takie urządzonko można mocno rozbudować np da radę oglądać filmiki w drodze lub odtwarzac mp3 i inne bajery.
Sam działam na mio map 3.3, mapy całej Europy zmieścisz w 1 gb. Automapa to 2 gb a oryginalna mapa też nie jest najgorsza więc polecam.

aha o gadżecie z linku w życiu nie słyszałem więc wiesz co na twym miejscu bym zrobił
pozdro
mr.morty
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 19:42
Lokalizacja: tymczasowo Biskupiec

Postprzez lisu891 » 5 kwi 2009, o 09:04

Tylko z tego co sie orientowalem to Garmina Nie da sie rozblokowac i zarazem wgrac Automapy innej niz Garminowska !
lisu891
Badacz tematu
 
Posty: 197
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 18:00
Lokalizacja: Skarżysko kamienna

Postprzez morsdicti » 5 kwi 2009, o 14:57

a kiedy ja napisałem że mio moov jest idealna ? :) sprzęt jest na pewno lepszy od tych biedronkowych i dostępnych w promocjach jakiś śmiesznych firm ... to musicie przyznać racje ... co do mio map 2008 to rzeczywiście czasami karze jechać po schodach np :) kwestia bez dyskusji ale kupcie tani sprzęt z automapą ? :) tak jak ktoś napisał wgrać sobie i po kłopocie ...
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez paffeł » 5 kwi 2009, o 18:24

Dzięki za informacje :-) . Tak jak pisze mr.morty
lub jakiejś Navii (np nv 35 lub 45)
zdecydowałem się na Navii 45. Jutro przelewam pieniądze i będę czekał na paczke.
(tylko błagam nie pisz czesc, jestem tu nowy...)
spoko od tego nie będę zaczynał ;-)
Avatar użytkownika
paffeł
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 mar 2009, o 01:11
Lokalizacja: Łosice

Postprzez dziabi3 » 6 kwi 2009, o 17:32

jak krecisz sie tylko koło domu to polecam telefon z gps lub przynajmniej czytnik blu tu i telefon

a jak jezdzisz dalej to pentagram p5210 bez map koszt 400zł

mapy dograsz sobie z www.dvhk.pl

mam takie cacko i mape ato mape i tom tom 7 z mapami 8 i brykam na wycieczki po polsce
Średnie spalanie 7,5>8l lpg /5,8l pb
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Następna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości