Nawigacja-czy warto?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez sebik85 » 8 kwi 2009, o 23:54

To i ja się wypowiem :-) od jakiegoś czasu mam do czynienia z urządzeniami nawigacyjnymi, sam wybrałem garmina nuvi 200 i muszę przyznać że wybór był jak najbardziej na miejscu (częste aktualizacje bazy fotoradarowej), wiele zależy od tego ile chcesz wydać na sprzęt i czy sama mapa Polski jest wystarczająca jeśli tak to Gamina z GP Mapą mogę polecić. Ewentualnie coś z marek mio czy tom tom czyli tych które się znają na rzeczy. Generalnie dobra mapa to podstawa tak że przy ograniczonym budżecie można wyrwać z netu tani sprzęt z np. automapą który pokieruje odpowiednio do celu za mniejsze pieniądze. Ważne jest pokrycie państwa które cię interesują :-D Pozdrawiam
Avatar użytkownika
sebik85
Badacz tematu
 
Posty: 377
Dołączył(a): 12 gru 2007, o 23:45
Lokalizacja: Rybnik

 

Postprzez prusax » 11 kwi 2009, o 20:41

kupuj jakąs rozsądną cenowo ( typu akira, lark może byc mio moov200) wejdż sobie na www.my-navia.pl odblokuj, wgraj Automapę, igo lub co chcesz, i ciesz się navi, np: akira guepard kosztuje w auchan 216 zł + karta 2GB 30 zł i sciagnięcie mapy z torrenta lub chomika
Pozdrawiam

Marcin vel PrusaX
Avatar użytkownika
prusax
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 kwi 2009, o 00:12
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez fojermon » 20 kwi 2009, o 00:25

no1. to Garmin no2. tom tom... Ale to moje zdanie.
Endrju...
Avatar użytkownika
fojermon
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 13:09
Lokalizacja: Rybnik okolice...

Postprzez prusax » 20 kwi 2009, o 08:06

kolego, jeżdże ciężarówką, mam w navi automapę, tomtoma7, igo8 i próbowałem większości innych programów do navi: destinatora,sygic drive i innych,i najlepsze jest igo potem tomtom potem amka i dalej wszystkie inne miałem służbowego garmina nuvi i działał podobnie do tomtoma, mówię oczywiście o zachodzie w polsce króluje amka chociaż ona ma jakiś dziwny sposób wyznaczania tras
Pozdrawiam

Marcin vel PrusaX
Avatar użytkownika
prusax
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 kwi 2009, o 00:12
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez patrys1989 » 23 kwi 2009, o 00:13

witam kolegów... handluje nawigacjami i z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o wgrywania automapy to nr1 jest mio moov 200. larki i akiry sa mimo tego ze na tym samym procesorze(sirf 400mhz) o wiele wolniejsze i lubią się zawieszać. sam miałem larka, parę innych i zostałem przy moov200.. to polecam klientom, którzy maja ograniczone fundusze. jeśli ktoś ma ok 1300zł do wydania to tom tom. prowadzi super. ale broń boże wersja one (najtańsza była ok 350zł) - pokrycie map samej polski to porażka, za granicą już trochę lepiej, więc jeśli tom tom to wyższe modele. na automapie jeździłem już po większych miastach polski (wrocław, kraków, poznań) i byłem zadowolony, nie było też problemu w lipsku, pradze i innych miastach za granicą.
patrys1989
Czytacz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 kwi 2008, o 20:47
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości