Maty Bitumiczne

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez slavwek.ie » 21 gru 2013, o 16:14

Musisz odizolowac maksymalnie jak sie da styk tapicerki z dyatansem, w pozostalych miejscach gdzie zbliża się ona do konstrukcji drzwi popodkladaj kawalki gąbki, pianki, czegokolwiek co spowoduje jej uspokojenie.
Tapicerkę od tyłu również możesz potraktować matami, zmniejszysz jej bezwladnosc, zwiększysz jej masę i powinno być lepiej.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

 

Postprzez gawior » 21 gru 2013, o 19:49

A jak wyprofilowałeś największy otwór, na dole drzwi ? Chodzi o to, że w Golfie III kieszeń wchodzi trochę w drzwi i często ktoś robiąc drzwi robi na prosto ten otwór, lub za małe wejście w drzwi i tapicerka dotyka wygłuszenia i brzęczy, rezonuje.
Wtedy pianki, maty na tapicerkę mogą nie pomóc za wiele.
Alpine CDA-7897->CHA-S634->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1 ) + Focal 6K2P, Rodek R4100A2->2xSTX 8" 23L@35Hz
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slavwek.ie » 22 gru 2013, o 08:56

Profluje sie najpierw plaskownik , przymierza tapicerkę i dopiero okleja matami jak wszystko pasuje.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez microsd » 22 gru 2013, o 21:58

gawior, No płaskowniki zgiełem tak jak na zdjęciu z fotoporadnika i tapicerke przyłożyłem i ładnie pasuje , w sumie to aż te lekkie brzeczenie mi nie przeszkadza, dla mnie sie liczy ze jakosc bassu sie o wiele lepiej poprawiła, bo chyba wygłuszenie tapicerki nie jest az tak konieczne , albo ze ktos nie lubi sluchac brzeczenia tapicerki no to wtedy wyglusza, to jest moje zdanie, jak sie myle to mnie poprawcie :)
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slavwek.ie » 23 gru 2013, o 09:27

Profluje sie najpierw plaskownik , przymierza tapicerkę i dopiero okleja matami jak wszystko pasuje.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez gawior » 23 gru 2013, o 18:34

Wiesz., jak ktoś wsadza w granie tyle kasy, to raczej nie tyle brzęczenie tapicerki jest nie lubiane, co frustrujące.
Sam jestem z tego powodu nie zadowolony. Sam mam mam granie tapicerki z którą walczyłem na różne sposoby. Przy poprzednim zestawie tapicerka grała bardziej, ale poszły poprawki i teraz przy DLS UR36S jest już nieźle, bo w mało którym kawałku brzęczy, ale brzęczy.
Najbardziej z tego co obecnie słucham, to w kawałku "Imany - You Will Never Know (Miguel Campbell & Matt Hughes Remix) "
Kod: Zaznacz cały
http://www.youtube.com/watch?v=759vP-I9Yhs


Na wiosnę pójdzie poprawka tapicerki. Od siebie dodam, że nie zawsze sprawdzają się pianki i maty do tego celu.

Co do profilowania płaskowników, to zawsze w golfach III robię tak, że opuszczam szybę do końca i profiluje tak płaskowniki, żeby były powiedzmy 2-3 mm od szyby ( po prostu żeby nie ocierało, czy to o szybę, czy o plastikowy "ślizg" na prowadnicy ). Wtedy tapicerka musi pasować i nie dotykać wygłuszenia, bez żadnych przymiarek.
Alpine CDA-7897->CHA-S634->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1 ) + Focal 6K2P, Rodek R4100A2->2xSTX 8" 23L@35Hz
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości