Małe car audio

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez bogib184 » 29 cze 2012, o 15:04

Wziął bym Diorkę, bo to za te pieniądze bdb opcja i dokładać 100 zł za coś gorszego w brzmieniu i wykopie, jest dla mnie jak lokata :-D Sam sobie zafunduję Diorę, mam bardzo mocno wygłuszone furtki (2 warstwy wygłuszenia, otwory zanitowane) i kiedyś potestuję w moich furtkach. W ciemno powiem, że będzie mocno, bo u braciszka z racji bardzo długich drzwi i obawy, że po prostu się opuszczą, wygłuszenie jest na zewnętrznej blaszce minimalne, otwory zanitowane i zaklejone dekarką i już daje to fajnie (bardzo basowo), u mnie w mniejszych drzwiach, lepiej wygłuszonych, pod dużo lepszym wzmacniaczem powinno i trochę średnicy się pojawić więcej ;) Nawet gwizdki są jak dla mnie znośne w Diorze (większość twierdzi, że od razu zjechać na -6 dB, a braciszek ma na -3 dB, a jak dla mnie 0 jest idealnie :) dzisiaj zresztą cały dzień jeździłem z HT25 na - 2 dB i jak dla mnie grają za mało wyraziście, także każdy ma swoje preferencje ;-) ).
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

 

Postprzez baphu » 8 lip 2012, o 09:31

baphu
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 10:50
Lokalizacja: Żukowo

Postprzez bogib184 » 9 lip 2012, o 08:32

Nie lubię JBL (jak ktoś patrzy na znaczek i od razu mu lepiej gra :) ) - głośniki bez uderzenia basu tylko buczenie i drżąca tablica... Pod ten wzmacniacz dać 8" STX w BR i zrobi robotę lepszą jak ten mułowaty JBL, który nie jest w stanie nadążyć za szybszym rytmem.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości