kable zasilające

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez owen » 13 lip 2010, o 20:12

nie nie posiadam,zamiast niej zamierzam zbudować głośnik w miejscu trójkąta i gaśnicy-ale to za jakiś czas,zbiornik jest w miejscu koła zapasowego,poprzedni właściciel sporo zainwestował kasy w instalacje LPG i do tego z kawałka sklejki i kilku kawałków drewna wyrównał podłogę w innym przypadku na pewno tam zabudował bym wzmacniacz :cry:
Avatar użytkownika
owen
Czytacz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 13:11
Lokalizacja: Olsztyn

 

Postprzez swatu » 14 lip 2010, o 12:11

zobacz jak kolega SITEK wykonal ztaka zabudowe w jednym z boczków bagaznika:
Obrazek
Obrazek
co prawda kombi ale przynajmniej mozna podłapac jakis pomysł ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez owen » 14 lip 2010, o 15:54

jak na swojska robotę to bardzo ładnie,dodam tylko że jak ja bym to robił to nie obijał bym tego skajom lub skóropodobnym materiałem czy też nawet skórą lecz takim jaki jest w bagażniku by bardziej przypominała oryginalną zabudowę-ale to tylko moje zdanie-szacun dla kolegi że podjął wyzwanie i mu się udało,ja coraz bardziej skłaniam się do zamocowania wzmacniacza do oparcia,założenia jakiś dystansów i osłony w postaci płyty MDF obitej materiałem przypominający ten z bagażnika,jeszcze nie pytałem się kolegi co ma warsztat car audio co myśli w tej sprawie bo jest na urlopie :-(
Avatar użytkownika
owen
Czytacz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 13:11
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron