Instalacja Audio

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Instalacja Audio

Postprzez Rot » 4 cze 2009, o 22:51

Witajcie.
Planuję wkrótce zamontować coś sensownego bo teraz niestety mam jakąś padakę po poprzednim właścicielu. Sprzęt jaki chcę ma być głównie do słuchania muzyki d&b, trance, techno, pop czasem hh sporadycznie rock. Głównie zależy mi na jakości (oczywiście w odniesieniu do ceny jaką podam) niż na ilości dB. Radio jakie planuje to JVC KD R401 no i potrzebuję do tego jakichś głośników. Chciałbym zestaw odseparowany na przód do kwoty 300zł +- jakieś drobne, w cenie nie liczę wytłumienia ani okablowania. Generalnie zastanawiałem się nad:
HELIX DB 62.1
Hertz DSK 165
co o tym sądzicie? :niepewny:
W planie mam w przyszłości jeszcze zbudować sobie subwoofer, tak więc całe audio to będzie zestaw na przód i sub z tyłu :-)
Avatar użytkownika
Rot
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 01:07
Lokalizacja: Warszawa

Instalacja Audio

 

Postprzez lysutki » 5 cze 2009, o 00:21

hertze posiadam i sa swietne, pod warunkiem ze masz je na wzmacniaczu
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bacaga^^ » 5 cze 2009, o 07:28

lysutki, Zgadzam się hertze bardzo dobry wybór mam narazie pod radiem i śmigają elegancko tylko nie zapomnij o wygłuszeniu drzwi pozdrawiam :mrgreen:
Avatar użytkownika
Bacaga^^
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 20 sty 2009, o 17:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez gomez1982 » 5 cze 2009, o 08:03

Hertz owszem jak będą pod wzmakiem ale jeśli chodzi Ci o podłączenie głośników do radia to Helixy. Też się rozglądam za głośnikami i na dwóch forach CA pisze że lepszych ponoć głośników pod radio niż Helix nie ma.

Jeśli mają grać pod wzmakiem to wtedy ponoć Hertz bo ona muszą być popędzane a radio ponoć nie daje za dobrze sobie z tym rady,

To jest to co ja wyczytałem może ktoś inny inaczej Ci poradzi.
Moja Śliweczka
Gwint str. 10
Obrazek
Avatar użytkownika
gomez1982
Gaduła
 
Posty: 709
Dołączył(a): 13 mar 2009, o 00:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez e2 » 5 cze 2009, o 09:31

Obojętnie czy pod wzmak czy pod radio - ja proponuję helixy, które z osłuchu grają dla mnie lepiej niż hertze, w dsk mi czegoś brakuje w dźwięku. W helixach czuję się lepiej ;). Sam planuję wymienić swoje PB na właśnie ten zestaw ;). W tej cenie godny polecenia jest też zestaw firmy rainbow za około 250zł.
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Rot » 5 cze 2009, o 22:25

Na razie głośniki będą pod radiem ale w przyszłości bardzo możliwe że uda się skołować wzmacniacz ale zapewne będzie to na końcu ja już i subwoofer zmontuję, wszystko z braku kasy wynika dlatego chcę zrobić sprzęt "na raty" ale tak, że jak już wszystko skompletuje to żeby to jakoś z sensem grało. :niepewny:
Avatar użytkownika
Rot
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 01:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lysutki » 6 cze 2009, o 01:16

no to jak na raty, to bida... bo albo kupisz cos co teraz bedzie OK a pozniej bedzie tak samo, a moglo by byc lepiej, lub teraz kupisz cos co bedzie porzadnie gralo dopiero jak kupisz wzmacniacz.
subwoofer bym kupil na koncu akurat, bo zawsze mozesz miec glosniki i wzmacniacz a suba dokupic
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Rot » 6 cze 2009, o 23:17

Bacaga^^, napisz coś więcej bo zastanawiam się czy nie wziąć też Hertza i pod radio na razie walnąć.
Avatar użytkownika
Rot
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 01:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SYLWEEQ79 » 6 cze 2009, o 23:40

no co moge ci polecić to SIGNAT ale bez sykaczy. parka 143zł
Avatar użytkownika
SYLWEEQ79
Members
 
Posty: 596
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 22:29
Lokalizacja: PŁOCK / OLSZTYN

Postprzez Pascal » 7 cze 2009, o 00:49

Ja bym brał Helixy....sam takie mam i jestem z nich bardzo zadowolony.Syki daja niesamowicie....czysciutko i wogole...
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez lysutki » 7 cze 2009, o 02:12

no w hertzach te syki troche walą pouszach, ale w radiu ustawiam wysokie tony na -1 lub -2 i jest bomba

[ Dodano: 2009-06-07, 02:15 ]
jak sie skusiszz na wzmacniacz to smialo bierz hertze - wygluszysz sobie drzwi i bedzie na prwde super.

przyznam sie na tym co mam w aucie czasem wole isc do samochodu posuchac sobie muzyki niz w domu na niekiepskiej wiezy :D
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Firestone » 7 cze 2009, o 18:39

ja polecam firmę Phonocar :ok: Mam TD-line i jestem bardzo zadowolony
cena z jakimiś syczkami 140zł
Avatar użytkownika
Firestone
Czytacz
 
Posty: 132
Dołączył(a): 25 sie 2008, o 23:34
Lokalizacja: Kalety/Śląsk

Następna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości