Instalacja Audio

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez e2 » 7 cze 2009, o 18:44

Firestone napisał(a):ja polecam firmę Phonocar :ok: Mam TD-line i jestem bardzo zadowolony
cena z jakimiś syczkami 140zł


poleć mu jeszcze firmy boschmann, voice kraft i peiying czy jak one sie piszą. Nie poniżaj tematu audio takimi wypowiedziami ;/
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez Firestone » 7 cze 2009, o 19:09

poleć mu jeszcze firmy boschmann, voice kraft i peiying czy jak one sie piszą. Nie poniżaj tematu audio takimi wypowiedziami ;/
słuchałeś ich czy tylko uważasz ze wszystko oprócz tego co Ty masz jest do d*** :?:
Avatar użytkownika
Firestone
Czytacz
 
Posty: 132
Dołączył(a): 25 sie 2008, o 23:34
Lokalizacja: Kalety/Śląsk

Postprzez e2 » 7 cze 2009, o 20:28

Firestone napisał(a):
poleć mu jeszcze firmy boschmann, voice kraft i peiying czy jak one sie piszą. Nie poniżaj tematu audio takimi wypowiedziami ;/
słuchałeś ich czy tylko uważasz ze wszystko oprócz tego co Ty masz jest do d*** :?:


słuchałem, niestety część moich znajomych ma w du*ie nazwę firmy, a liczy się moc dla nich. Ja nawet o firmie blaupunkt i pioneer nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego. Poza tym oprócz wzmacniacza, reszta też nie jest najwyższych lotów. Ale ja mogę powiedzieć, że je polecam bo są znanymi firmami na rynku CA. Spójrz, że głównie w moich postach polecałem jedynie mój głośnik, który uważam, że za tak niskie pieniądze bije na głowę inne JBL'e i inne shity.
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Rot » 21 lip 2009, o 13:49

dziś zakupiłem głośniki Hertz DSK165 i dystanse, radio już też zamówione tylko pytanie mam czym drzwi wygłuszyć w miarę tanio i żeby to miało sens. Co proponujecie?

lysutki i Bacaga^^ a gdzie zaczepiliście zwrotnice? czym wygłuszaliście drzwi?
Avatar użytkownika
Rot
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 01:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez swatu » 21 lip 2009, o 14:30

Rot napisał(a):czym drzwi wygłuszyć w miarę tanio i żeby to miało sens. Co proponujecie?
róznego rodzaju pianki,maty bitumiczne i wygłuszajace na allegro:
http://www.allegro.pl/item645626662_645626662.html
poczytaj jak wytłumiac:
http://www.vwgolf.pl/?page_id=13#wytlumienie

tylko nie przesadzaj z mata bo po skonczeniu zwiekszy sie waga dzwi co moze powodowac ze beda ciezsze i bardziej narażone na opadanie,z zawiasów.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Rot » 21 lip 2009, o 15:32

znalazłem w necie opis jak zamontować głośniki dystanse ale niestety nic o wytłumieniu jedynie żeby było, pierwszy raz będę montował sprzęt w aucie i nie bardzo wiem co i jak dlatego szukam zdjęć, czegoś co mnie naprowadzi bo nie mam zamiaru oddawać auta w obce ręce fachowców :)
Avatar użytkownika
Rot
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 01:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez swatu » 21 lip 2009, o 15:41

no podałem ci linki,co i jak .
Sciagasz tapicerke z dzwi,czyscisz ,odtłuszczasz blachy naklejasz maty potem suszarka dogrzewasz i tyle.
http://www.golf3.pl/topics8/wyciszanie- ... -vt330.htm

naklej mate mniej wicej jak na zdjeciu i to powinno wystarczyc.
http://www.autocentrum.pl/go/247__Monta ... 90438.html
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Rot » 21 lip 2009, o 17:20

super dzięki, poczytam jeszcze i dam znać jak mi wyszło :)

[ Dodano: 2009-07-28, 00:11 ]
może głupie pytanie ale, w kostce ISO od strony auta jest kabel zasilania anteny, w radiu mam w tym miejscu przewodzik do zdalnego sterowania urządzenia zewnętrznego czyli wzmacniacza lub anteny. Czyli jak dobrze rozumiem to jak nie mam wzmacniacza to te kable się łączą i zasilają antenę a jak podpinam wzmacniacz to od strony auta muszę rozgałęzienie zrobić i poprowadzić do wzmaka tak? czyli wtedy będzie od strony radia normalnie kabelek do zdalnego sterowania urz. zew. lub anteny a od strony auta rozgałęzienie i jeden idzie na wtyczkę do radia a drugi do wzmaka?

ktoś wie może orientacyjnie ile mat (i jakich rozmiarów) wychodzi na wytłumienie drzwi?

kolejne pytanie na ile spinek jest mocowany boczek?

i ostatnie, jakiej długości powinny być wkręty do zamocowania dystansów (gr dystansu w punkcie mocowania 1cm) aby jakoś za długie nie wyszły i czegoś nie drapały itp?
Avatar użytkownika
Rot
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 01:07
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości