Głośniki do porzodu i tyłu

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez k0nr4d » 27 lut 2013, o 13:57

Trzeba trochę posiedzieć przy sprzęcie i można DSK ustawić. Tym bardziej, że aktywka im pomaga ;) Sadzając u znajomka w aucie drugiego, który nie wiedział, co jest z przodu, był bardzo zaskoczony, że to tylko DSK i tylko pod radiem. SH1000 moim zdaniem gra łagodnie, na pewno znacznie łagodniej od Alpine, nieco łagodniej od Pionka, pod nim są już Kenwoody i Clariony, ale te ostatnie to już wyjątkowo ospałe są.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

 

Postprzez gawior » 27 lut 2013, o 23:17

Clarek jest spokojny, a jak ktoś to ujął "senny". Kenwoody też nie ostrzą, ale słyszałem ze trzy modele. Alpine potrafią wyostrzyć, o czym można poczytać, bo się ciągle ten temat przewija.
Natomiast dla mnie sony ostrzyło (CDA-F7700) i po podłączeniu tego JVC bardzo nie wiele się zmieniło.
Porównanie miałem bo radia zmieniałem po sobie na tych samych klockach ( przed sony miałem użyczonego Clarka ), a wcześniej też sony.
Na przodzie mam HSK z tweeterm HT25, który słynie z ostrej góry, ale słysząc DSK wnioskuję, że DSK gorzej ostrzy.
Alpine CDA-7897->CHA-S634->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1 ) + Focal 6K2P, Rodek R4100A2->2xSTX 8" 23L@35Hz
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości