Alpha, JVC - prośba o pomoc

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez swatu » 8 kwi 2010, o 19:43

kabelek z separatora wpinasz w kabele w radiu na ktorym pojawia się 12V w chwili wlaczenia radia.
przem_uc napisał(a):1) od radia
zasilajaca czyli z 12V bedzie kabel czerwony
Obrazek
do zółtego kabla(przewód akumulatora ,ciagłe zasilanie 12V DC,słuzy po podtrzymywania pamieci) musimy podłaczyc stały +.
nastepnie czerwony kabel (do zasilania AAc +12V DC),musimy puscic po stacyjce,lub po miejscu gdzie po wlączeniu auta pojawia sie prąd.
A do czarnego kabla podłącz mase (-)
przewód niebieski w białe prążki słuzy do sterowania włączaniem zasilania wzmacniacza.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez sebastianW » 8 kwi 2010, o 21:53

Jak masz czas kolego to podjedz jutro do media w Galerii. Sprawdziłem dzisiaj. mam taki separator. jak chcesz to ci to podłącze u nas na montażu.
sebastianW
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 21:34
Lokalizacja: Łódź

Postprzez przem_uc » 9 kwi 2010, o 20:13

Witam, z separatorem daję sobie luzu do czasu jak kupię tę plastikową ramkę i zobaczę, czy niefabryczne radio w seacie wygląda znośnie.
Natomiast odebrałem dziś Alphę do Golfiny. I mały kłopot - nie daje sygnału na głośniki. Sprawdziłem następujące rzeczy:
1) Alpha gra - sprawdzona w seacie
2) głośniki w Golfinie też pracują - sprawdzone radiem JVC
3) Alpha w Golfie sprawdzona też na magnetofonie (nie tylko na radiu)

Kostka głośnikowa z Golfa:
Obrazek

Ważna uwaga - głośniki w Golfie są dwa - oba w półce. Jakieś 10 cm za kostką jest przejście na dwa kable, które idą na tył auta.
Może zasugerujecie mi jakieś rozwiązanie (wydaje mi się, że trzeba dopasować tę kostkę głośnikową do Alphy)

[ Dodano: 2010-04-09, 20:22 ]
I jeszcze jedno: Alpha nie daje się wyłączyć przez przytrzymanie pokrętła - a tak się chyba wyłącza.
Avatar użytkownika
przem_uc
Badacz tematu
 
Posty: 173
Dołączył(a): 7 sty 2009, o 21:26
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości