Pedał gazu sie zacina.

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Pedał gazu sie zacina.

Postprzez Lidia_79 » 16 sty 2008, o 14:58

witam!posiadam vw golfa 3 kombi.mam pytanie,kiedy jadę z małą prędkością wszystko jest ok,przyśpieszam,dodaję gazu,a pedał gazu nie odskakuje!co to może być?mam już tego dość,bo wyprzedzają mnie nawet tiry i wlekę się stwarzając niebezpieczeństwo na drodze ekspresowej!dodam,że na mechaników wydałam już kupę kasy,a nic nie zrobili i powymieniali zbędne rzeczy!
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

Pedał gazu sie zacina.

 

Postprzez stingeros » 16 sty 2008, o 15:03

mam podobny problem zdarza sie ze pedal sie blokuje i nie wraca jak nalezy....sciagam nogi z wszystkich pedalow a auto samo jedzie majac ponad 2000obr.....zupelnie jakbym mial TEMPOMAT hehe :lol: :mrgreen:
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez miras » 16 sty 2008, o 15:06

Witaj Lidia 79 napisz co ci powymieniali mechanicy, u kolegi np. zacinała się linka gazu bo rwała się w obudowie. Napisz co wymienili i będziemy myśleć. Pozdrowionka.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez Lidia_79 » 16 sty 2008, o 15:47

Wymienili mi: swiece, kable zaplonowe, kopulke, cewke, rozrusznik filtr powietrza i to chyba byloby na tyle. Jeszcze chcialam sie zapytac o zbiornik z plynem chlodzacym. Chyba mam jakis wyciek bo ciagle musze dolewac i pod autem jest zawsze mokra plama co to moze byc?
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

Postprzez stingeros » 16 sty 2008, o 16:22

no sprawdz skad leje;/...moze jakis wezyk szczelil..albo gdzies kolo chlodnicy wycieka:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Lidia_79 » 16 sty 2008, o 18:46

na pewno cieknie ze zbiorniczka wyrównawczego układu chłodzącego,tak piszę,bo jestem świeżo po zrobieniu prawka i tak mnie uczyli hi hi.jestem laikiem w sprawie mechaniki,więc szukam jakiejś pomocy,bo na warsztacie wciskają mi kity,po to,żeby na mnie zarobić!ostatnio dla przykładu 340 zł za wymianę świec kabli zapł oraz kopułki.jak sprawdziłam na allegro ile te części kosztują,to poprzysięgłam krwawą zemstę za to zdzierstwo i antyreklamę na całe miasto!chętnie kliknę ikonkę pomógł,tylko nie wiem gdzie ona jest!

[ Dodano: 2008-01-16, 17:49 ]
znalazłam ikonkę!załatwione :roll:
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

Postprzez stingeros » 16 sty 2008, o 20:11

rany boskie 3/4 twojej kasy poszlo na robocizne :-o
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez miras » 17 sty 2008, o 09:22

Witaj ponownie LIDIA 79 skasowali cię odpowiednio i masz rację to jest zdzierstwo, ja pisałem kiedyś o zdzieraniu przez pewnych niby mechaników bo uczciwy i dobry mechanik na pewno naprawi i straci połowe czasu na to co inny pseudo mechanior. Masz to forum i tu zaglądaj częściej, pewnych problemów z autkiem na odległość się nie da rozwiązać ale na pewno jak mechanik powie ci ile chce za naprawę to podpowiem czy to drogo. Napisałaś że cieknie ze zbiorniczka ale musisz ustalić w którym miejscu i zobacz po jeżdzie przy nagrzanym silniku ile masz płynu w zbiorniczku wyrównawczym. Mam prośbę do kolegów z forum zamieszkujących blisko Lubania niech pomogą osobiście lub dadzą namiar na solidny warsztat w okolicy,ja mieszkam niestety za daleko.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez Lidia_79 » 17 sty 2008, o 18:55

dzięki za wskazowki,jak coś sie wyklaruje,to dam znać,na razie będę tak jezdzic,bo nie mam kasy na naprawę,ale gdzieś za tydzień powinnam dac go na warsztat.pozdrawiam :-D
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

Postprzez stingeros » 17 sty 2008, o 19:06

no to jak dasz to napisz dokladnie co ci powiedzieli bo jestem ciekaw...
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Lidia_79 » 22 sty 2008, o 15:03

już naprawiony.Okazało sie,że komputer wariuje i wskaznik poziomu paliwa zle pokazuje.zabrakło paliwa,komputer odciał pompę paliwową i nie chciał odpalić.Poza tym ma szereg drobnych usterek,ale te najdroższe już są zrobione,więc najgorsze już za mną!Hura i dzięki bogu za to,że pompa się uchowała!Sprawdzono mi wszystkie filtry,sa ok.Za tą "fatygę" jedyne 250 zł,ale na razie jest spokój,chodzi jak złoto.Tylna wycieraczka szwankuje i takie tam,ale to już drobnostka.Pozdrawiam szanownych"golfistów" i dzięki za wsparcie{także duchowe},dla mnie to bardzo ważne,bo zaczynałam się juz załamywać!do następnego!ale elaborat mi wyszedł,no cóż,gaduły tak mają!!!
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

Postprzez stingeros » 22 sty 2008, o 15:07

teraz skrolili cie na 250zl !!!!! :-o :-o :-o :-o za podlaczenie do kompa i naprawienie bledow rany boskie...
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Następna strona

- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości