Pedał gazu sie zacina.

Wszystkie elementach układu napędowego i skrzyni biegów.

Moderator: Moderator

Postprzez Lidia_79 » 22 sty 2008, o 15:28

nie jest tak tragicznie,bo to dobry znajomy i przegrzebał mi wszystko,co tylko możliwe,na pewno mnie nie skroił!niestety niewiedza kosztuje! :oops:
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

 

Postprzez bleky99 » 28 sty 2008, o 20:14

tak czytam i za głowe sie łapie :-o :-o :-o
Avatar użytkownika
bleky99
Badacz tematu
 
Posty: 206
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 23:52
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Nursegirl » 2 lut 2008, o 16:25

Witajcie,
mam ten sam problem z linką gazu. Wszystko jest ok ale zaczynają się schody przy zmianie biegów. Pedał nie odpuszcza a silnik wyje jak szalony. Czuć wyraźne odskoczenie linki gazu po jakimś czasie. Co trzeba zrobić? Bo przyznam, że to trochę tremujące jak tak się dzieje na mieście :/
Nursegirl
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sty 2008, o 19:02
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez stingeros » 2 lut 2008, o 16:40

moze ci linka wyskoczyla z rowka tam gdzie jest spieta na srodku silnika i wtedy luzno lata...ja tak mialem i nieraz wyl niemilosiernie ale teraz jest ok:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Lidia_79 » 8 lut 2008, o 11:51

daj autko do mechanika po prostu.on zrobi to za grosze,a ty będziesz mial komfort psychiczny.wiesz ile ja się przez to strachu najadłam,moja pierwsza dluższa trasa po odebraniu prawka,droga szybkiego ruchu,pełno tirów,a tu pedał gazu mi sie zaciał.dobrze,że mąż siedział obok,bo nie wiem co bym zrobiła!

[ Dodano: 2008-02-19, 20:38 ]
nie bardzo wiem,co zrobic,no cóż jestem kobietą i na mechanice się nie znam,ale jak powiesz o co chodzi,to każdy,kto choć troche się zna na mechanice powinien ci to naprawić.chodzi o jakąś linkę,lub jej naciąg,ale co dokładnie mi z nią robili,to nie wiem.pozdrawiam
Lidia_79
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 14:50
Lokalizacja: Lubań

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Napęd i skrzynia biegów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości