Zamienniki błotników

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez 14SoundSX » 27 cze 2013, o 11:43

Kupiłem zamiennik i drzwii nie chciały się zamknąć... Trzeba było klepać młotkiem ale teraz jest idealnie przód :-) Wolałbym szukać oryginału jakbym wiedział że tyle problrmu bedzie. Co do rdzy to mineło prawie pół roku i nic sie nie pojawia :-)
14SoundSX
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 00:36
Lokalizacja: Zawiercie

 

Postprzez pempuch » 27 cze 2013, o 13:33

pablomed napisał(a):Ja równiez zzecydowałem się na droższe zamienniki i niema najmniejszego problemu ze spasowaniem. Dodatkowo dopiszę - konkretnie w MK3 niema kłopotu z odpowiednim dogięciem dopasowaniem. Po prostu - jesli ktoś to robił to wie o co chodzi, jesli szpara między błotnikiem a drzwiami u dołu jest za wąska - odciągamy błotnik nad kołem do zewnątrz, lub na odwrót.

Pablomed, zgadza się, to kazdy wie ze tak mozna sie bawić. W sumie dlatego wlasnie blotnik jest na srubach skrecany. Ale wtedy wychodzą takie kwiatki że patrząc od przodu golfa masz jeden błotnik bardziej wciągnięty od drugiego (w przypadku gdy wymieniasz tylko jeden). Tak czy inaczej wniosek jeden: zamiennik nie pasuje i tyle. Bo co to za niby zamiennik co musisz naginać albo kombinować zeby pasował??? Faktem jest jeszcze to, ze takie akcje dzieją się zarówno z błotnikami z najwyższej jak i ze średnij półki cenowej. Loteria po prostu. Raz na milion uda się moze trafic zamiennik taki, co będzie lepiej pasował od tego co obok leżał na półce.
pempuch
pempuch
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 21 sie 2011, o 02:03
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PREMIER » 29 cze 2013, o 06:37

dzięki pempuch za wyjasnienie :ok: . ja juz zmieniłem ale o tym nie wiedziałem co piszesz bo bym moze inaczej postąpił.ale póki co będe obserwował te błotniki i progi które wstawialem sczególnie po zimie.
,,Teraz golfem trójką śmigam niezawodna fura jest....''
mój golfik-
moj-golf/mk3-klekot-family-by-premier-t60735.html
Avatar użytkownika
PREMIER
Badacz tematu
 
Posty: 174
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 07:57
Lokalizacja: SKARYSZEW /K RADOMIA

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 45 gości