szyberdach

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez Anusiak » 18 kwi 2008, o 20:30

heh Ja też nalezę do waszego grona.Koszty naprawy takiej pierdoły są bardzo wysokie wiec póki co odpuszczam, na wakacie postaram sie zrobic :-/
Avatar użytkownika
Anusiak
Czytacz
 
Posty: 140
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 12:24
Lokalizacja: Radomsko

 

Postprzez Rekin » 19 kwi 2008, o 23:46

a mi padla prawa prowadnica :lol: ale juz sciagniety caly sufit i slupki i naprawiony szyberek dziala jak talala ;-)
Rekin
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 08:53
Lokalizacja: 100lica

Postprzez Macros » 24 kwi 2008, o 15:43

Witam wszystkich.

Ponawiam pytanko, gdyz nie dostalem odpowiedzi.
Powyzej opisalem problem z silnikiem do szyberka.
Czy da sie wyjac silniczek bez zdejmowania podsufitki?
Nawet korbką nie moge otworzyc, bo cos "cyka" pod silnikiem, moze to tylko jakas zebatka lub cos w tym stylu.

Prosze o jakas podpowiedz. Dzieki !!
Macros :)
Golf III 1.9 TDI 90KM '94r
Avatar użytkownika
Macros
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 21:09
Lokalizacja: Żywiec (okolice)

Postprzez miras » 5 maja 2008, o 10:15

Koledzy to co producenci Golfa III odwalili z szyberdachem to zgroza, sp......lili sprawe że lepiej nie trzeba, widziałem szyberdach w fordzie Mondeo proste dobre i przede wszystkim tanie. Kolega kupił cały szyber do właśnie swojego forda za 120 zł stan idealny, a chodzi o wiele ciszej od naszych. Swój nie naprawiam bo za lewą prowadnicę gościu na allegro woła 250 zł zgroza i zdzierstwo w biały dzień, a przeciekanie to następna legenda, jak zacznie przeciekać zaleje silikonem i mam gdzieś tą precyzję zachodnią.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez mlodypietrucha » 6 maja 2008, o 15:01

Silniczek można wyciągnąć bez zdejmowania podsufitki,. trzeba tylko ściągnąć plastikową pokrywę i odkręcić parę śrubek.
Ja z kolei prowadnice mam ok, ale silniczek dogorywa, próbowałem naprawiać, smarować itd, jakiś czas było ok, aż w końcu jeden z głównych trybików (plastikowy!!!!!!!!!!!!????)stracił część zębów i do widzenia. Kupiłem "Nowy" na allegro. Te silniczki i szyberek to zmora golfiarzy niczym cieknący olej w Junaku.
mlodypietrucha
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 maja 2008, o 14:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron