Stukająca szyba w przednich drzwiach od kierowcy!!

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez MEDIASPORY » 26 cze 2008, o 19:39

no i jeszcze jedna śrubka pod klamką wewnętrzną
Avatar użytkownika
MEDIASPORY
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 28 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Chorzów
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez piotrus23 » 27 cze 2008, o 09:33

tak jak kolega muwi
Avatar użytkownika
piotrus23
Members
 
Posty: 577
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:45
Lokalizacja: malbork

Postprzez Kamil2903 » 5 lip 2008, o 19:28

Drugie podejście nie zaliczone. Powstrzymała mnie korbka od podnoszenia i opuszczania szyby. Jak ją zdjąć? Nie jest to zwykła nakładana korbka tylko ona ma tam jakąś białą zapinkę w środku... Czy wie ktoś z Was jak ją zdemontować???

[ Dodano: 2008-07-05, 22:26 ]
Już udało mi się to rozkminic. To kółeczko trzeba do góry podnieść. Piszę tak na wszelki wypadek jakby ktos potrzebował kiedyś:D. Jutro niedziela to nie będę się wtedy dorabiał pracą. Kolejne - trzecie podejście do walki ze stukającą szybą będzie w poniedziałek. Pzdr

[ Dodano: 2008-07-11, 22:16 ]
rozkręciłem drzwi i mam złe wiadomości. Nic mi się nie udało zrobic z tą szybą. Rozkreciłem wszystko skreciłem ponownie a tak jak szyba stukała tak mi dalej stuka. Raczej to przez to, że wszystkie uszczelki i te mocowania się wyrobiły. Nie chcę abyscie czuli się obrazeni, tez mi przykro z tego powodu, ale sądze, że za starego samochodu jakim jest mój golfik nowego nie zrobię i chyba już sie z tym pogodziłem. Z reszta teraz od stukającej szyby mam większe problemy.... Walka z rudą na mojej karoserii.... W sierpniu samochód daje na mały retusz lakieru i naprawienie progów i tylnej klapy, a potem się zobaczy co bedzie jeszcze....
Kamil2903
 

Postprzez Pascal » 21 sie 2008, o 23:41

A ja dziś nad ranem (5 rano-po nocce :lol: ) zabrałem się do problemu większości z Was ;-) Efekt?Super!!!Juz koło godziny 10 :lol: mogłem się cieszyć ciszą....zero pisków stuków ani tym podobnych rzeczy 8-) .Wystarczyła jedna jedyna zapinka zaciskowa:)Po rozmontowaniu boczku drzwi najpierw użyłem WD :-P wszystko nasmarowałem.Potem załozyłem rączkę i zero pisków.Chociaz tyle. . .Następnie zająłem się prowadnicą (tą po prawej stronie) poprostu dociągnąłem taki haczyk za szyną zapinką zaciskową aha robiłem to przy prawie całkowitym opuszczeniu szyby.Może ktoś spróbuje tego co ja.
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez dziabi3 » 3 wrz 2008, o 18:12

Ja się stukania pozbyłem tak

zdoiłem boczek dostałem się do prowadnic i obie wygoiłem skręcając je w przeciwne strony do środka

ale złapałem je na środku ich długości


czyli lewa jak się patrzy od środka została skręcona w kierunku przeciwnym niż wskazówki a praw zgodnie z ruchem wskazówek


i po sprawie 2 miechy cisz
Średnie spalanie 7,5>8l lpg /5,8l pb
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości