stary lakier zdzieranie

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez Paweu » 21 maja 2013, o 14:15

PrzemkoXVI napisał(a):robercik napisał/a:
obdzieram mojego golfa z lakieru,co polecacie na szybkie i tanie obskubanie go z lakieru?


Tak jak powiedział deusiwo, szlifierka to jedyny sposób na "obskubanie" samochodu z lakieru. No chyba, że jesteś milionerem i stać Cię na wykąpanie całej karoserii w roztworze jakiegoś tam kwasu, żeby farba się w nim rozpuściła, a Tobie oddana by została jedynie goła blacha.


PrzemkoXVI napisał(a):robercik napisał/a:
ale wracajac do tematu ktos mial kontakt ze srodkiem bemixol?


Nie miałem kontaktu co prawda, ale ten środek i jemu podobne są dobre na małe powierzchnie. Przy dużych nie dałbyś rady ściągać farby.


No nie koniecznie.

Co do bemixol'u na forum jednośladów polecali... Że niby działa i ok..

Tutaj inny środek o nazwie Nitromorus http://www.youtube.com/watch?v=8FmxrXQNFaE
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

 

Postprzez robercik » 21 maja 2013, o 20:31

ten nitromorus nieosiagalny u nas,ale znalazlem zel wimaro za 8,50 za pol litra,ciekawe co to jest
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

Postprzez teac27 » 28 maja 2013, o 12:16

ja bym tego nie robił .. darłbym to szlifierką .. papier gradacji 80 i moment do podkładu schodzi .. po co do gołej blachy ? ... potem wylewasz podkład mokro na mokro i szybko możesz bez przecierania malować bazą :P ale lepiej podkład wypełniający zastosowaći zmatowić
teac27
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 14:59
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez robercik » 28 maja 2013, o 13:58

zdzieram do golej blachy,bo sa ogniska korozji pod podkladem,na to protect 360 i podklad akrylowy na mokro,a po wyschnieciu papier 800 i baza ,klar
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości