Podwozie , progi a przyszyłość ?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez kosmaty69 » 18 mar 2015, o 22:13

Golf Maniak napisał(a):
kosmaty69 napisał(a):Ja właśnie w swoim GTI robiłem full blacharke, odebrałem auto, i teraz im więcej zaglądam tym bardziej jestem zawiedziony. Nie wiem czy to robił ślepy lemur czy jakiś elvis, no nie wiem.. Wybuliłem hajs i jadę z reklamacją bo to jest do niczego nie podobne. Najlepiej robić samemu. Mnie pajac zapaplał rdzę barankiem, przyspawał pare łat, progow nie ruszył tylko doprofilował blache i gitra. A na progach ruda tańczy... Co z tymi ludźmi to ja nie wiem :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Full blacharkę?Pod tym pojęciem to kryje się raczej remont generalny podwozia/nadwozia a więc na logike tego nie da się wykonac w tydzień czasu za kilkadziesiąt złotych :lol: .

Reklamuj wykonaną "robotę" ps zaoszczędziłbys sobie nerwów gdybyś w trakcie odbierania samochodu wszystko obejrzał.


Nię będziemy się licytować o merytorykę przekazu słowa " full blacharka " aczkolwiek tak, reklamuje to w sobotę.
Moje padło :
Avatar użytkownika
kosmaty69
Badacz tematu
 
Posty: 295
Dołączył(a): 16 lip 2014, o 19:44
Lokalizacja: Oswięcim

 

Postprzez Golf Maniak » 18 mar 2015, o 22:18

kosmaty69 napisał(a):
Golf Maniak napisał(a):
kosmaty69 napisał(a):Ja właśnie w swoim GTI robiłem full blacharke, odebrałem auto, i teraz im więcej zaglądam tym bardziej jestem zawiedziony. Nie wiem czy to robił ślepy lemur czy jakiś elvis, no nie wiem.. Wybuliłem hajs i jadę z reklamacją bo to jest do niczego nie podobne. Najlepiej robić samemu. Mnie pajac zapaplał rdzę barankiem, przyspawał pare łat, progow nie ruszył tylko doprofilował blache i gitra. A na progach ruda tańczy... Co z tymi ludźmi to ja nie wiem :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Full blacharkę?Pod tym pojęciem to kryje się raczej remont generalny podwozia/nadwozia a więc na logike tego nie da się wykonac w tydzień czasu za kilkadziesiąt złotych :lol: .

Reklamuj wykonaną "robotę" ps zaoszczędziłbys sobie nerwów gdybyś w trakcie odbierania samochodu wszystko obejrzał.


Nię będziemy się licytować o merytorykę przekazu słowa " full blacharka " aczkolwiek tak, reklamuje to w sobotę.


Oczywiście że nie będziemy się licytować o merytorykę słowa "full blacharka".

Wiki co do cynowania to rzeczywiście na spawy znajomy spawacz coś psika ale czy to cyna nie daje sobie ręki uciąć.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kosmaty69 » 19 mar 2015, o 13:17

Też słyszałem, że właśnie niektórzy cynują, ale czy to daje zamierzony efekt ? Tego nie wiem :dobani:
Moje padło :
Avatar użytkownika
kosmaty69
Badacz tematu
 
Posty: 295
Dołączył(a): 16 lip 2014, o 19:44
Lokalizacja: Oswięcim

Postprzez Opik » 19 mar 2015, o 16:42

Cynowanie sprejem coś tam daje, ale nie ma co porównywać tego do profesjonalnej ocynkowanej blachy która się w tym kąpie :P
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 8 gości